Sebamed sabun kullananların yorumları neler? Sebamed sabun nasıl kullanılır?

serdar55
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim üzere, sebamed sabunu hakkında bir şey sormak istiyorum.

Bugün sebamed sabun aldım. Sebamed sivilce sabunu nasıl kullanılıyor? Siz günde kaç defa yüzünüzü yıkıyorsunuz Sebamed sabun ile?
Cildim yağlı. Ve Sebamed kompakt olanından aldım, yeşil renkli. Sebamed kompakt sabun kullananlar var mı? Yüzümde akneler var. Doğru sabunu mu aldım? Yoksa akneler için olan sabun başka renkte miydi? Sebamed kompakt sabunun faydasını gördünüz mü? Bilgilendirirseniz sevinirim?
sebamed sabun kullananlar
Sebamed sabun kullananlar, bu sabunu elde köpürtüp, köpüğünü mü yüze sürmeliyim yoksa sabunu direk yüzüme mi temas ettirmeliyim. Biliyorum biraz garip ve saçma bir soru oldu. Bunun ne önemi var diye de düşünmüyor değilim. Ama belki değişik etki verebilir diye öğrenmek istedim. Sebamed sivilce sabunu kullananlar, yorumlarınız neler? Teşekkürler.
Sebamed sabun kullananların yorumları neler? Sebamed sabun nasıl kullanılır?