Kızlar, yorumlarınıza ve bilgilerinize ihtiyacım var?

Kızlar, çok beyazım hemde baya baya çok. Beyaz tene hayran olsam da insanların bana tuhaf tuhaf bakması özellikle de kızların niye böylesin hasta mısın demelerinden bıktım. Ciddi anlamda psikolojimi bozmaya başladı. Solaryum düşünüyorum. Evet, zararlı olduğunu biliyorum ama başka çarem yok. Buğday tenli olmak istiyorum. Ne yapmam lazım lütfen bilgisi olanlar yorum yapsınlar. Şimdiden teşekkür ederim. ☺️

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Bence öncelikle sakin ol ve bütün o saçmalayan arkadaşlarını unut! Beyaz ten ne demek sen biliyor musun kardeşim? İnci gibi bembeyaz duru bir ten'e sahipken solaryum çıkışı yanmış buğday ekmeği mi olmak istiyorsun? En güzeli doğallık anam. Solaryuma gidince en önemli noktayı kaybedeceksin. Etme. Beyaz peynir gibi kal. Ne var yani? Bende buğdayım ama kaşlar siyah olunca herkes bana kürt müsün diye soruyor, değilim ulan. Ama naparsın, elalem ön yargılarını yıksın diye ben doğallığımdan niye vazgeçeyim dimi ama?

0|0
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun. Normalde kimsenin ne dediği umrumda olmaz takmam ama bu durum çok farklı

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Solaryum yerine bronz makyaj yapabilirsin. Ama bana kalırsa senin süt gibi beyaz oluşunu kıskanıyorlar, takma o karaları sen. 😊

0|0
    0|0
    • Bronz makyaj çok seviyorum canım ama bu sefer de boynum ve omuzlarım beyaz kalıyor 😀😀

• Diğer insanların düşüncelerini önemseyip kendin hakkında böyle bir değişiklik yapma isteğin çok üzücü. Hani kendin de beğenmiyor olsan onlar da ğstüne gelsr o konuda anlarım da kendinde hayran olduğun özellik gar daha ne istiyorsun? Herkes tek tip olmak zorunda değil. Türkiyede öyle çok bembeyaz kız yok beyazların çoğu buğdaya kayıyor kıslanıyorlardır seni boşver.

0|0
    0|0
  • Kıskanıyorlardır anacım

0|0
    0|0
  • Zararlı demelerine bakma. Ben her 2 haftaya yapıyorum. Bişey olduğu yok. Ama girmeden önce bir yağ kulanman öneririm yoksa fazla etki alamazsın. Ve 1100 derece olmalii:)

0|0
    0|0
    • Canım çok korkutuyorlar ya herkes bir şey söylüyor. Peki bu bronzluk kalıcı mı olacak?

• Cilt lekesi yapıyor mu

• Hayır yapmıyor tabii

• Hazır yaz yaklaşıyor bence yazın sahilde veya güneşte güneşlen en iyisi

0|0
    0|0
  • Bende buğday tenliyim ama beyaz olmak istiyorum çok. Şuanda esmer olsaydın da beyaz tenli olmak istiycektin :D Her insan böyledir. Bizde olanı beğenmeyiz. Aslında biraz allıkla yüzüne renk katabilirsin. İllla da buğday tene gerek yok :) ya da çok solgun olduğunda bronzer falan kullan bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...