Akneye meyilli cilt için temizleyici önerisi?

Karma-yağlı arası bir cildim var düzenli temizlemezsen sivilceleri engelleyemezsin diyorlar sizce ne kullanmalıyım önerebileceğiniz doğal maske türü bir şey veya ürün var mı?

Güncellemeler:
Bir de peeling sivilceli ciltlere uygun değil diyorlar bunun hakkında bir bilginiz var mı

0|0
30

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 3

• Sadece maskeyle olmaz maalesef :( yikama jeli , tonik, krem gibi urunlere ihtiyacin var. Temek olarak mutlaka iyi bir Yuz yikama jeli al eczane markasi olursa cok iyi olur. ya da icerigi temiz urunler. Tonik mutlaka kullanmalisin cildini ve gozenekleri temizlemek icin. Cilt tipine uygun bir kremde sart. Maskede sivilceli ciltler icin arastirip kendin bulucaksin. Tavsiye istersen yuz yikama jeli uygun fiyatli Yves Rocher in yuz yikama jellerine bak. Tonik Kiehl's ya da Darphin tavsiye ederim mutlaka bak. Krem icinde Darphin, Kiehl's, Dermalogica onerebilirim. Yine maske icinde Darphin e bakablirsin.

1|0
    0|0
    • Markalar konusunda bilgili değilim açıkçası, ucuz diye Diadermine almıştım. Üstünde de dermatolojik yazıyordu. Siz bilgili gözüküyorsunuz sizce iyi bir marka mı? Toniğini, temizleme sütünü ve nemlendirici bakım kremini kullanıyorum günlük.

• @mardy_bum diadermine pek profesyonel degil yani ortadayla kotu arasi. Tavsiyem eczane urunleri kullanman.

• çook teşekkür ederim. :)

• Kil maskesi iyi geliyor cilt tipimiz aynı değil ama sivilce engellemek bakımından etkili olduğunu düşünüyorum ben.

1|0
    0|0
    • + Güncellemene cevap: Evet sivilceli cilde peeling yapılmaz daha da yayarsın sivilceleri yüze. Önce sivilce tedavisi için bir şeyler düşün geçtiğinde de peelingi ömrün boyunca haftalık bakım olarak kullan. :)

• Sebamed clear face akneli ciltler icin olan yuz kopugunu kullanabilirsin gercekten etkili kardesim kullaniyo cok memnun

1|0
    0|0
Yükleniyor...