Elidor şampuan?

Saçlarım azaldı sanki uzamıyolar bir aydır da maşa düzleştirici kullanmıyorum ama hala düzelme yok. Kepek, cansız ve kırıklar için elidor iyi mi sizce? Hangi şampuan bakım setini alayım?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli olarak saçını kestirmen lazım. Kırıklar sadece bakımla geçmez. Sana tavsiyem haftada iki kez badem yağı maskesi yap. Hep uzatıyor hem de besliyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Clear women

0|0
    0|0
  • valla benimde dokuluyordu orta derecede son zamanalarda bir şampuan buldum acayip işe yaradı %90 azalttı

0|0
    0|0
  • mağazaldaki bütün şampuanlar kimyasal saçlarnı döker bitkisel şampuanları kullan

0|0
    0|0
  • Bildigimiz dogal saf zeytinyagli sapun kullan... Sampunlar kimyasal, icerisinde her türlü zararli maddeler var, sacin güzel görünmesi sadece sampuanin icerisindeki kimyasal maddelerin sacin üzerine yapisip kalmasi.. Bircok sampuanda silikon var, parlakligi sagliyor ama vücuda zarar, saclari zaman agirlastiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Head&Shoulders kepek için en iyisi.
    Elseve serisinide saçını onarmak için kullanabilirsin. Elidor hakkında çok bilgim yok.

0|0
    0|0
  • O ürünleri aldıkca kimyasal olduğu için daha kötü görünecektir buyüzden zeytinyağını ısıt biraz çok sıcak olmasın baş aşağı duruşta masaj yaparak sür hem canlandırır hemde haftada 1 cm gibi bir uzama görülür. Yani bunun gibi doğal yöntemleri evde uygula aktarlardanda sac bakımı için doğal şeyler alabilirsin eczanelerdede çok etili ürün var

0|0
    0|0
  • gliss serisi çok iyi set olarak alırsan

0|0
    0|0
  • Elidoru öneriyorum 😍bende kulaniorum çok da memnunum

0|0
    0|0
  • Elidor berbat tatlim besleyici seyler almalisin

0|0
    0|0
  • Komili