Arkadaşlar mezuniyet için bu kombin nasl?

evet gençler lise mezuniyeti için elbise giymeyi düşünmüyorum sözlüyüm ve sözlüm çok kıskanıyo. KENDİSİ Şu an ASKERDE İZİNE GELDİĞİNDE AYNI RENK PANTALON VE GÖMLEK GİYMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ.
BOYUM=158
KİLOM=47
*Fizigim güzel*
*bacaklarım biraz ince ama düz*
*3 ay içinde bikaç kilo alabilirim diye düşünüyorum*
*topuklu giyince boyum uzayacak*
arkadaşlar mezuniyet için bu kombin nasl?

EVET ÖRNEKLER BUNLAR SİZCE BU TARZ NASILDIR?
Ve dahada başka neler olabilir?

0|0
167

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok sıradan bunlar zaten günlük yaşamda kullanılıyor. Sözlününde kabul edebileceği daha şık birşeyler bulabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• mezuniyetime dar bir pantolon rock n roll bir deri ceketle giden bir tip olarak söylüyorum bence hoş ama abartmadığın sürece millet gereksiz makyajlar ya da renkler kullanınca iğrençleşiyor

1|0
    0|0
  • Çok Sıradan Bayan Cefeye arkadaşların ile oturmaya mı gidiyorsun :|

0|0
    0|0
  • kötü çok basit

0|0
    0|0
  • iyi degil

0|0
    0|0
  • resmini görmemiz lazım

0|0
    0|0
  • Aşırı kapalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Mezuniyete uygun değil. Sevgilin elbiseyi niye kıskanıyor onu da anlamadım. O kıskanıyor diye niye giymiyorsun onu da anlamadım. Yani ömür boyu elbise giymeyecek misin?

1|0
    0|0
    • elbiseyi kıskanmıyo mini elbiseyi kıskanıyo belki uzun elbise de giyebilirim

• Sonra kadın haklari icin biz ugrasalım ama bayan köle.

• sanane be kızım.

• çok günlük ben sana atıyım bak beyenece misin :)))
    www.google.com.tr/search

0|0
    0|0
  • Fazla günlük değil mi bu?

0|0
    0|0
    • ama sonuçta lise mezuniyeti fazla abartmak istemedim başka ne olabilir nasıl giyinebilirm?

• Ben mezuniyetime gitmemiştim ama çoğu kişi elbise giymişti. Yani düz elbise, çok abartılı değil, ama bu kadar da günlük değil.

• Mezuniyet töreninde cübbe altına güzel olmaz ayrıca ne bu boyun eğiş kaç kez mezuniyete gideceksin hayatında daha kaç yaşındasın kendini kısıtlatıyosun yazık

0|0
    0|0
  • Olmaz bu

0|0
    0|0
  • 1,58boy kurtarmaz bu kombini. Elbise iyi gider

0|0
    0|0
  • Mezuniyet için pek sönük bunlar cidden daha güzel kombinler var. Bu bildiğin günlük kombin ben dışarı çıkarken giyiyorum bunları

0|0
    0|0
  • Sizin lise kaç yıl sürdü ablam :))) neyse kıyafetler çok şık ama mezuniyet için çok klasik kaçar

0|0
    0|0
  • Çok klasik değilim mi canim

0|0
    0|0
  • lise mezuniyeti için fazla ciddi ve kadınsı

0|0
    0|0
  • işe gidiyon sanki :D

0|0
    0|0
    • ama sonuçta lise mezuniyeti fazla abartmak istemedim başka ne olabilir nasıl giyinebilirm?

• sade bir elbise olabilir

• canım cok sade ya

0|0
    0|0
  • Bnce is görüşmesine gidiyormuş gibi 😉bnce tulum falan da olabilir ama bu olmamis Cnm😞

0|0
    0|0
    • sinifin cogu tulum dusunuyo. s

• mezuniyet için abartı olmaz dimi balık model

• Olmaz canım ztn abartili bisey giymessin yani taşli tuşlu birşey sade dantelli olur bnce😍bi de mekana göre değişir tabii

• Bence bunlar gayet sık ben tarzıma uygun bulduğum için bu tarz kıyafetleri tercih ediyorum mezuniyet, düğün, özel gecelerde bütün kadınlar sihirli balkabağı gibi süslenip gelirken meskulen bir çizgi tercih etmek doğru bir fikir.

0|0
    0|0
  • üsteki gömlek mükemmel olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...