Diş beyazlatma yolları ve hangi diş macunu v. b?

Arkadaşlar dişlerim sarardı hiç fırçalamazdım bu zamana kadar ama kücüklükte bembeyazda günde 4 defa fırçaladığımı bilirim o denli şimdide beyazlamasını istiyorum hangi diş macununu kullanayım ekstradan yapılacak zararsız yollar varmı?

0|0
34

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dişlerinize bakmadığınıza göre diş hekimine de gitmemiş olmanız kuvvetle muhtemel. Şu an görüntüye önem veriyorsunuz ama belki bir veya birden fazla çürük ağzınızda iş başındalar. Ya da belki de başka bir sorun baş gösteriyor.
    Hem dişlerinizin bakımı hem de ağız bakımıyla alakalı olarak mutlaka bir diş hekimini ziyaret etmelisiniz. Sadece dişleriniz beyazlaması yetmez. KS'te yanıt aramak yerine konuyu en iyi bilen kişinin sizi muayene etmesi en doğru yöntem.

0|0
    0|0
    • peki ne diye gitmeliyim?

• Dişlerinizin sağlam olduğunu nereden biliyorsunuz?
      Sararma büyük ihtimalle plaklanmadan oluşuyordur. Bu da diş çürükleri ve diş eti rahatsızlıkları için mükemmel ortam demektir.
      Diş macunlarının dişleri beyazlatma kabiliyeti belli seviyededir. Fakat diş temizliğinden ve polisajdan sonra bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yoğurt, peynir, süt bunlar doğal yöntemler. Bir de şu colgate marka olan diş macunu güzel.

0|1
    0|0
  • Listerine advence withe cok beyazlatiyo signal true withe dis macuniyla birlikte kullanirsan daha iyi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kalıcı değil ama kısa süreli beyazlık istiyorsan signal White now tavsiye ederim, çilek mevsimi değil ama doğal beyazlatıcıdır bir hanım arkadaşımda yazmış peynir tüketimide dişlerinin beyaz kalmasına yardımcı olur

0|0
    0|0
    • kısa süreliden kastın ne hocam kullandıkca beyazlığı devam etmezmmi?

• anladım hocam teşekkürler

• karbonat falan deneme diş minene zarar verirsin, en pratik yolu dr tarafından beyazlatma yöntemidir.

• doktor kesin çözüm

0|0
    0|0
  • Sensodyne

0|0
    0|0
Yükleniyor...