Erkekler neden bakımsızlar?

Erkekler kadınlara göre daha bakımsızlar hatta 'daha' demek bile kadınlara hakaret olur. Aralarında uçurum kadar fark var. Evli çiftler de öyle dışarıda gördüğüm erkekler de çekici bir yanları yok varsa da arada çıkıyor en basiti kilolarına bile bakmıyorlar.

Kadınlar da evlendikten sonra kocası kendini salsın diye evlenmiyor önceki halinden daha bakımlı bir erkek bekliyor ama sonuç hüsran. Sonra kadınlar neden ilişkisi olduğu halde başka erkeklere bakıyor neden onları inceliyor diyorsunuz kendinize baktınız da biz keyfimizden mi inceledik buna müsaade eden de yine kendinize bakmamanız yalansa yalan deyin?

1|0
417

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Evlendikten sonra tüm kadınlar bakımlı sıfır beden de erkekler mi göbekli?
    Hangi ülkede yaşadığını merak ettim :D

0|0
    0|0
    • dürüst olalım kadınlar da salıyor biraz kendini ama bunu erkeklerle hala kıyaslayamam. erkekler her turlu daha bakımsız ve yine daha kotusu bakımsız olduklarının farkında bile degiller en azından kadın farkına varınca cozume yoneliyor.

• O dediğin erkekler 1970 80 doğumlu
      90 dan sonrakiler öyle değil hatta erkekler kadınlardan daha da bakımlı hale gelmiş benim çevrem böyle

• benim cevremde de var ama yası kucukler buyuyunce aynısı olacak

• Valla ben hergün duş aliyorum her turlu bakim araç gerecim var simdi erkekler mi bakimsiz? Sana bakimsizi rast gelmistir sen ondan önyargilisin bence

1|0
    0|0
    • Bana bakımsız denk geldi degil etrafta gordugum senin gibi %10 bulursan öp başına koy. En az %90ı dediğim gibi.

• Anladim dogru olabilir haklisin

• kadınlar neden çirkin-zengin erkekleri tercih ediyor?

0|0
    0|0
    • Çirkini atalım bir kenara sebep belli malesef. Bir insanın parası var diye ona tahammul etmek de ayrı karaktersizlik o adam cirkin olabilir ama kadının da ici cirkin. Kaldı ki ben cirkinlere laf etmiyorum iyi okuduysan sorumu.

• Neremiz bakımsız. Biz ülkü ocakları olarak geçen sene tatil için gittiğimizde 8 ay önce nehirde yıkanmıştım neremiz bakımsız şapşik

1|0
    0|0
    • yıkanmak degil kastım trolleme

• oyle anlıyorsan oylesinizdir ben oyle dusunmuyorum.

• 1|0
    0|0
  • bu iş karakter meselesi. sen bir seversen o olduğu için seversin. seninde karakterinde anlaşıldı bir sadakatsizlik çıkıyor. tamam adam kendine bakacak zaten onda hem fikirim ama kadının başkasına bakması felan o kadının acizliği ve sorunu. sanki kadınlarda çok temizmiş gibi tek taraflı yaklaşım yapıyorsun. daha eleştirinin nasıl yapılacağını öğren sonra eleştir

0|0
    0|0
    • Kadının sıkıntılı olmadığını demedim ama kadını buna iten şeyin erkek kişisinin olduğundan bahsettim. Eleştiriyi herkese yaparım ayırt etmem. Karakterim anlaşıldı derken?

• Hayir farkli degil. Ben diyorum ki senin yaptigin genelleme gorunus degil insanin kendi icindeki kalan karakter sacmasi durum. Sen yaninda sevdiğinin disinda birine gorunusu yuzunden bakiyosan yanlis is bu. Sorun dediğin herkeste degil iste. Ben kendi adima yapiyorum gobek desen yok sacma desen bisey yok ama genelleme yapmak icin senin baya bakimli mukemmel altın kaplama olman gerek

• Anlamıyorsun ki ben kimsenin bunu yapmasını istemem bu sorun yaratır. Ama bu durduk yere olmaz, eğer görmek istediğini göremezsen ve bir gün görmek istediğin şey karşına çıkarsa istemeden de olsa bakar kalırsın bu öyle birşey belki dediğin gibi yanındayken değil de yalnızken gördüğünde bakar ama sonuçta bakar. Bu olmamalı demekle olmuyor işte ne kadar onaylanmasa da olacak olan şey bu içgüdüne yeniliyorsun o durumda.

• haklısın erkek adam pis olur ama :/

0|0
    0|0
    • cinsine hakaret etmek sadece senin yaptıgın bir sey

• Bakimdan kastin ne?

0|0
    0|0
    • Günlük duş
      Kıl alımı
      Kilo fazlalığı
      Parfum/ deodorant
      kıyafet

• Ben dogustan sansliyim vucut kilim cok az oldugu icin, diger killarida aliyorum duzenli;) Ozellikle kadinda kil olmamali ama, benden cok kolunda kil olan yuzlerce kiz gormusumdur.

• kızlar erkeklerden daha kıllı sadece tuyleri daha ince. eger kadın kıl alımına dikkat ediyorsa kıllı erkekten mide bulanır yakında allah korusun escinsel olucam ya da yurtdısına gidicem erkek gormeye. turk erkekleri zaten esmer kıl yumagı bir de hic almıyorlar afedersin maymun gibi dolasıyorlar midem bulanıyor

• yalan kanka😒

0|0
    0|0
  • He canım sen kapat ben arıyorum

0|0
    0|0
    • ergenlikten cıkınca yorum at he mi

• çok şey istiyosun burası türkiye:) evlılığın belirtisidir erkekde evlendıkten sonra çıkan göbek.. evlilik yüzüğü gibi :) ha yüzük takmasın diyosan o başka :)

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra erkeklermi kadınlarmı daha çok salıyor ciddimsiin :D ahgash

0|0
    0|0
  • Bakimdan kastin ne?

0|0
    0|0
  • :D tespitin dibi kanka

0|0
    0|0
  • Sahsen ben bakiyorum kendime ama cogunluk bakmiyor haklisin

0|0
    0|0
  • sakal çıkmıyor bakım yapmam zorunlu çıksa kapatcak yüzümü :(

0|0
    0|0
    • ne :/

• çıkmasın daha iyi

• ya çıkınca yüz sert oluyor ama şekil duruyor çıkmayınca da yumuşak oluyor çıkmasını yegliyorum ama ya iyi durur bence.. siz zaten alıyonuz onları :)

Kızlar Ne Diyor 3

• bazı konuda haklısın sanırım özellikle dişler konusunda bende hassasın bakımı parfüm sıkmak ya da saç yapmakta arayan erkekler gülünce dişleri sapsarı çıkıyor :( ayrıca evlilik konusuna gelince türkiye gibi bir yerde erkek göbek yapsa karısı bakmış derler zayıflasa karısı iyi bakmamış derler o yüzden kocanı nasıl beğenirsen yüzüne açık açık söylersin zevkler sonuçta

1|0
    0|0
    • ilk dediginde cok haklısın ikinciye geliyorum o yuzden :D bakmıs desinler ya da demesinler benim evliligimin icinde olmayacak o kisiler ancak dısardan konusacaklar bu yuzden ben kendi zevkimin ustune bir kova buzlu su mu sokeyim :D

• diycem valla :D

• de gitsin valla :D

• Bence de cidden bakımsız büyük çoğu

0|0
    0|0
  • ama erkeklerin tüyleri daha kalın olduğundan daha çok acı çekerler ağda yaparken onlara da hak ver biraz 😄 makineyle alsalar da her gün tıraş olmak zorunda kalırlar tabi orman kadar kıl olmayacak ama bir kadında bulunan kıl kadar az olmasını bekleyemezsin

0|0
    0|0
    • lazer :) herşeyin çözümü var yeter ki istesinler :)

• kocam olsa ben karşılarım zaten ama taksit yaparak 6 aya bölebilir pesin olacak diye kural yok boylece dokunmamıs olur fazla. Erkekleri kadınlardan kıl yoluyla ayırmaya gerek yok bu kisisel bakım yıllardır bunu gordugun icin kafandaki erkek imajı kıllı olabilir öyle seven de var :)

• artık senin kararın cevap vermicem ama benim kocamın kılsız bacaklı kılsız göğüslü falan olmasını istemem

Yükleniyor...