Lazer epilasyon yapıldığı süre içinde özel bölgedeki tuyleri nasıl temizliyosunuz?

Lazer yaptırmak istiyorum ama bildiğim kadarıyla lazere giderken tüylerin çıkmış olması gerek bende evli bir bayanim kocamin beni tüylü görmesini istemem. Nasıl yapicam

0|0
74

En İyi Kız Görüşü

• Jiletle aliyosun duzenli olarak. Lazer seansindan 3-4 gun once yapmis olsan yeter. Zaten birkac seans sonra tuglerin dokuluyor ve bir sonraki seansa kadar cikmiyo. Yeni cikmaya basladiginda da zaten randevun yaklasmis oluyo. En az 3-4 gun evvel jiletleyip gidersin. Cok rahat

0|0
    0|0
Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen japon prnosu izlemedin heralde orda o bölge amazon ormanları gibi bikini bölgesini bulmak için dedektör kullanmak gerekiyor , eşinden utanmak ne kelime o seni sen onu traş edebilirsin

0|0
    0|0
  • Kocan bu utanacak ne var ki bırak akısına gıtsın

0|0
    0|0
  • KocanLa konuş acikla senin için gidicem de ve hep tertemiz pürüzsüz olucak dersen gözü açılır git gitt sıkıntı degil dicektir:)

0|0
    0|0
  • Kocan tuylu gorunce ne olabilir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• öneri vermiyorlar mı?

0|0
    0|0
    • Bu konuda öneri istemedim hic

• jilet kullanacaksın birde ütüleme epilasyonu tavsiye etmem ileride çıkıyor tüyler geri

0|0
    0|0
  • O surede makineyle aliniyo ya da jilet

0|0
    0|0
  • Lazere gittiğin sürede jilet kullanmalısın kıl koklerinin belirgin olmasi icin

0|0
    0|0
  • Jilet

0|0
    0|0
  • tüylü gidilmiyo. kökü olması yeterli. jiletle alabilirsin yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...