Kızlar küpe takan erkekler hakkında düşünceleriniz? Sizce erkeğe küpe yakışıyor mu?

Lise döneminde küpe takmıştım ara ara delik kapanmasın diye takıyorum yine bizim valide swarovski taşlı üç beş tane küpe almış böyle felaket parıl parıl parlayan taşlarla işlenmiş el yapımı bir kutunun içinde.. Sizce düzenli olarak küpe takmalı mıyım? Erkeğe küpe yakıştırıyor musunuz?

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• Bazılarına feci yakışıyor tabi küpe vezir de eder rezil de 😀😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben hiç yakıştırmıyorum

0|1
    0|0
  • Yooooooooooooğ
    Kulak deliğini kapatmaya çalış
    bir de müslümansanız gusül abdesti alinirken kulak deligine de su gitmesi gerek biliyosunuz dimi

0|1
    0|0
  • Her erkeğe yakışmıyor, yakışanlara aşık olunuyor

0|1
    0|0
  • Yakışmaz

0|1
    0|0
  • Bahsettiğin tarz bir küpeyi erkekte hayal bile etmek istemiyorum. Ama halkayı çok yakıştırdıklarım var.

0|1
    0|0
  • bence hoş

0|1
    0|0
  • Düzenli takmalısın erkekte küpe çok seksi ve karizmatik duruyor

0|1
    0|0
  • Yakisana yakısıyo

0|1
    0|0
  • Herkese yakışmaz küpe. Sana yakışıyorsa tak

0|1
    0|0
    • Bayan ergen cevap vermiş yine bir erkeğe. Biraz haddini bil bundan sonraki yorumlarında. Aklın fikrin cinsellikte. Bir erkekle nasıl konuşman gerektiğini öğrenip öyle yorum yapacaksın artık! Sen haddini bilmezsen ben yine sana bildiririm ufaklık. Bu yaşta bu kadar firildaklik seni ukala ahlaksız yapar haberin olsun. Şimdi önce hemen aynaya bakıyosun sonra insanlara ahlaksızca ukalaca yorumlar yapiyosun. Bir daha herkese saygı göstereceksin ergen kardeş. Hadi bakalım sana ufak bir ders oldu bu.

• @sakarkizcandy ben kiminle nasil konusulmasi gerektigini biliyorum bir cahilden ogrenecek degilim bana nasil konusmam gerektigini ogretecek en son kisi bile olamazsin sen bana bir daha ergen veya ufaklik dersen sana agzimi bozmak durumumda kalacagim eger kadin haklarini savunmak ahlaksizliksa even ben ahlaksizim ben aynaya bakiyorum zaten bakarimda kendimle barisigim ben kiminle nasil konusulmasi gerektigini iyi bilirim bunun egitimini aldim ve bende egitimci olacagim sana daha fazla bir sey demek istemiyorum hani 0-6 yaşa bir seyler ogretirsin ama yasi 30 olana bir sey ogretmen imkansiz gibi birseydir siz bir olay karsisinda ne yapmaniz gerektigini televizyonlardan ogrenirken biz bir olay karsisinda ne yapmamjz gerektiginin egitimini senelerdir aliyoruz bilmem anlatabiliyor muyum derin bir nefes al ve konu kapansin daha fazla buyumeden sen kendince haklisin ben kendimce hakliyim bunu buyutecek degiliz ya bunun icin kavga edecek degiliz etmem zaten kavgayala bir yere varilmiyor

• yakışır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...