Gri saç boyasını nerden bulabilirim?

Kendim için değil erkek kardeşim saçını gri renk yapmak istiyormuş. İnternette güvenebilecegimiz ve memnun kalabilecegimiz bir site var mı? Sakın kötü şeyler yazmayın kardeşim konusunda fazlasıyla hassasım. Bilgisi olan paylaşsın.

0|0
89

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Manic Panic var ama pahalı bayağı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Grinin Elli tonu var hangisi lazım :)

0|0
    0|0
    • Soğuk oldu galiba :(

• Tesekkur ederim :)

• Rica ederim bunu tüm samimiyetimle söyledim, marka ve renk numarasını bildirirsen

• eczaneden

0|0
    0|0
  • Eczaneden bulabilirsin

0|0
    0|0
  • siyav ve beyazı karıştır bukadar basit :)

0|0
    0|0
  • Sakin sakin yazik etme kendine

0|0
    0|0
  • kesin kardeşindir.

0|0
    0|0
    • Kendi saclarima yapacak. degilim

• Tuhaf bir kardeşin varmış. :/

0|0
    0|0
  • siyah boyayla beyazı karıştır griyi bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gri cok guzel ama ten rengi cok onemli

1|0
    0|0
  • Gitti gidiyor da var ben ordan alicam biraz once ben de o konuyla ilgili bir soru paylastim ben de boyiycam ve ordan alicam

1|0
    0|0
  • Saçlarını gri yapmak isteyenlere anlam veremiyorum ya zaten yaşlanınca saçlar gri ve yavaş yavaş beyaz olacak neden ama yani güzelim saçları griye boyar ki insan kız çok kötü de olmasın kardeşin dövmeli küpeli bir çocuk sa öyle şeylere ilgisi varsa olabilir kaş piercing i falan bunları da söyle bak ona

0|0
    0|0
    • Salak degil biliyor zaten oyle bir tip degil hatta tam tersi. Yukarda yazdım kardeşim konusunda hassasım diye böyle şeyler yazamazsın beni sinirlendirme. Deneyecekmiş sadece şaclarının önüne olabilir komple bende yaptırmam zaten. Simdi gorusun icin tesekkur ederim bidahada yazma mumkunse.

• Magic panic saçları yıpratmayıp aksine daha canlı olmasını sağlıyormuş bir araştırmasını öneririm

1|0
    0|0
  • Internetten

0|0
    0|0
  • kuafore bak

0|0
    0|0
  • Magic panic iyi marka olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...