Kendinize nasıl bakım yaparsınız?

Günlük mü yaparsınız yoksa haftada bir? Bakımınızı nasıl yapıyorsunuz hangi ürünler favoriniz?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bakımdan kastın ne? Sabah akşam diş fırçalar (colgate) ve Clinque'den olan yüz bakım jellerini ve suyunu kullanırım. Pazar günleri yüzümü ilk önce nemlendiriyor ve sonra ölü Deniz maskesi sürüyorum. Saçlarım için L'oreal elseve şampuan ve saç kremi kullanıyorum. Normal tarak ile değil saçlara zarar vermeyen Tangle Teezer ile tarıyorum saçlarımı. İki hafta da bir kere cumartesi günümü kurban ediyor ve güzellik merkezine gidiyorum orda da ayriyetten maske falan yaptırıyorum saç uçlarımı kesiyorlar, manikür, pedikür vs.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• günlük ya da üşenmeme bağlı 2 günde bir peeling her gün jelle yıkıyorum dudaklarımada ballı şeker peelingi yapıyorum onun dışında bide gül suyu bukadar

0|0
    0|0
  • Ayda bir yetiriyor

0|0
    0|0
  • Rutin olarak sabahlari yuzumu Yves Rocher -White Botanical Yuz temizleme jeliyle yikiyorum.
    Daha sonra Kiehls-Ultra Facial tonikle cildimi arindiriyorum.
    Ve uzerine gunluk nemlendiricim olan Kiehls yagsiz Ultra Facial Krem i uyguluyorum.
    Goz cevrem icinde yine Kiehls Avakodolu goz kremini uyguluyorum.
    Aksamlarida makyajimi Bioderma H2O ve Garnier goz makyaj temizleme solisyonuyla temizliyorum.
    Konjac jel ve Yves Rocher in temizleme jeliyle temizleyip Kiehls-Calendula tonik uyguliyorum. sivilceli bolgelere The Body Shop Tea Tree yagi uyguluyorum. Kuruduktan sonra Kiehls -Midnight Recovery yagi tum yuzume uyguluyorum ve goz kremimi suruyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...