Bilgisi olan var mı acaba?

Arkadaşlar yumurta akının cilde iyi geldiğini duydum ve sürdüm fakat arttı, ben bunu saklasam yarın tekrar sürsem bir şey olur mu ziyan olmasını da istemiyorum yazık

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Parazit olur yapma. Dolapta saklasan belki bir tık sorun olmaz ama sen bilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Yumurta akı deriye çok faydalıdır ve hayvan derisi de öyle mesela yeni kesilen bir tavuğun derisini cilde koymak faydalıdır yaralara ve yanıklara birebirdir... yara kısmını bizzat kendim denedim veya olağan üstü bir iyileşme gösterdi, cevabım bir şey olmaz.. koyun soğuk bir yere ( buz dolabına ) iyi geceler...

0|0
    0|0
  • Cildinde sorun mu var dostum 😄

0|0
    0|0
    • evet dostum biraz

• dudakları kurutuyor ve karaciğeri. sürekli su içmek gerekiyor ama dudak baya kötü oluyor gördüm arkadaşlarım da

• En iyisi doğal yaşa

• Ne şşe yarıyomuş

0|0
    0|0
  • Limon asidi ve soda iyi bir ikilidir bilgine

0|0
    0|0
  • bu tür şeyler bekletilmez

0|0
    0|0
  • Dolapta durur birsey olmaz

0|0
    0|0
  • Cildinde bir Sıkıntımı var Sivilce falan .

0|0
    0|0
    • evet cok değil ama var yani

• bol bol yıkamak da cildi kurutuyormuş günde 2 kere sabunluyorum sabah akşam

• Hep kuru tutman lazım zaten Yüzünü. Bence En güzeli bu neden Dersen Yan etki yapar bisey yapar bise surersin yuzune kalıcı olur Allah korusun sonra Pisman Olursun.

• bende başlıgı okuyunca slavların dogumsal deformasyonlarını falan sorucan sandım

0|0
    0|0
  • Alakası bile yok inan

0|0
    0|0
  • Olmaz fon makinan var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birsey olmaz. Surersin yine

0|0
    0|0