Kızlar, gece oje sürme sorunu 😬?

Ben gece 2 kat oje sürüyorum ve 3 3 saat sonra yatıyorum. Sabah kalktığımda ojenin üzeri dümdüz olmuyor gece sürdüğüm gibi kalmıyor yastığın yorganın izi çıkıyor. Siz bunu nasıl engelliyorsunuz?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• sally hansenin bir tane top coatu var insta dry mi ne o hemen ojenin kurumasini sagliyor, onceden onu kullanmadan once evet benimde oyleydi ama onu kullanirsan 20 dk sonra hic bir sey olmaz iz flnda kalmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• kurutucu kullan mutlaka :(
    2 kat suruyorsundur ama ıyı bır manıkurcuye gore belkı o kattır yanı kalın suruyorsundur.

1|0
    0|0
    • Aslında güzel ve daha yoğun dursun diye bayağı kalın sürüyorum. Bugün kurutucu kullandım bakalım yarın nasıl olcak

• Gayet düzgün oldu ☺☺

• yuppi : )))

kalın oje kurumadıgı gıbı cok cabuk zedelenır aklında olsun.2 kat oje olabıldıgıne ınce 2 kattan olusmalıdır. aklında olsun ;)

• gece sürmüyorum, sürersem kat kat sürmüyorum ve oje kurutucu sprey kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Katlar arası biraz süre koy canım tam kurumuyordur üstüne ikinci kat gelince şekil almaya müsait oluyordur ondandır o

2|0
    0|0
  • Evet bazen oluyor öyle 😐😐

1|0
    0|0
  • Golden rose falan kullaniorsun sanirim

1|0
    0|0
    • Pastel den başka oje kullanmıyorum

• Yatmadan iki saat önce süreyim sabaha üzeri Pütür oluyor. Ama kurutucu kullanmaya başladım bugün öyle bir sorun yaşamadım

• Bu arada ojeyi yatmadan surmek hic iyi değil . En yogun koktugu zamanda uykuyla beraber derin nefeslerinle tum kokuyu icine cekiorsun

• 1. kat oje kurumadan 2. yi sürme. Katman katman sürersen kurumaz. Hızlı kurutmak için de soğuk suya tutabilirsin tırnaklarını ;)

1|0
    0|0
  • Ojelerimi gece sürmem sürdüğümde de hiçbir şeye elimi sürmem yani kıyamet kopsa yerimden kımıldamam sanırım 😂

1|0
    0|0
  • her gün tazelenmesinden başka bir çözüm yok gibii

1|0
    0|0
  • Ojeyi sürdükten 10 dk sonra filan elini bol suyun altında tut

1|0
    0|0
  • O yüzden yatmadan çok önce sürerim kuruduğuna kesin emin olurum

1|0
    0|0
  • ben genelde o yuzden ıkı kat surmuyorum hemen bozuluyor bıır yere degınce

1|0
    0|0
  • Soguk suya tut tirnaklarini hemen kuruyo :) ya da soguk su dolu kabin icinde ellerini sok bekle

1|0
    0|0
  • Bende 2 kat sürüyorum ama gece değil

1|0
    0|0
  • Oje surmuyorum-_-

1|0
    0|0
  • Hiç düzgün oje süremiyorum

1|0
    0|0
  • gece sürme sende