Siyah saçtan açık renge dönmüş olanlar var mı?

Kızlar! Saçlarım siyah ve kendimden nefret ediyorum kahretsin böyle bir hata nasıl yaptım... Herkes diyor ki yok efendim ben 2 3 denemede anca yaptım bilmem ne... Napcam ne önerirsiniz :(

0|0
43

En İyi Erkek Görüşü

• Benim saçlarım 12-13lü yaşlarda %80 turuncu, %20 kahverengi idi şimdi ise %50-%50 ileride kahverengi oranı artacağını düşünüyorum. Ağabeyimin de saçları sapsarıydı ilerleyen yıllarda siyah-kahverengi karışımı saçlara sahipti. Biraz genetiksel bir şey sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben ben ✋🏻 saçım doğal siyahtı bende siyaha boyattım daha parlak olsun diye ama kuaförün teki gel sana çok hoş bir model yapacam diye saçımı sapsarı yaptı. Tek seferde hemde. Tabii ben yine siyah yaptım ama oluyor yanı korkma

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• yok donmedim

0|0
    0|0
  • saçları yakmadan açıp boya 2 seferde olur bakma millete :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o hataya bende düştüm kalcamin altinda olan saclarim suanda belime bile gelmiyor, guvendigin bir kuafore danis yoksa kalkisma sakin 👊

0|0
    0|0
  • Guzel deneyimli bir kuafore danismalisin , ve bence siyah saclar cok guzel simsiyah ve dumduz , tabi benim dusuncem😎

0|0
    0|0
  • Arkadasim siyahtan platine gecmek istedi karamel oldu ve Şu an sacin yarisi yanık supurge gibi hic dokunma derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...