Kirpiklerinizin yapışmaması için ne yapıyorsunuz?

Maskara kullandıgım zaman kirpiklerim birbirine yapışıyor ve topak topak bir görüntü oluşuyor. Aynı sorunu yaşayanlar bunları engellemek için siz neler yapıyorsunuz?

0|0
104

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• O topraklık benim hoşuma gidiyor işte :)

1|0
    0|0
  • Bişe yapmıyorum valla.

0|0
    0|0
  • gözümü kırpmıyom :D

0|0
    0|0
  • çınar yaprağı kullanıyorum!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Maskaranı değiştir :) kirpik kıvırıcı kullanıp hem kirpiğinin üstüne hem de aşağıdan yukarı doğru maskara sürebilirsin taraklı maskaraları tercih edebilirsin

1|0
    0|0
  • Topaklanacak kadar cok surmuyorum ki zaten bazi maskaralarda bu sorun yasaniyor
    Olursa da igneyle ayiriyorum

0|0
    0|0
    • Kirpiklerim gür degil ama uzun o yuzden ne kadar az sürsemde yapısıyor iğneylede ayırınca yamuk yumuk bir goruntu olusuyor iste

• Ayirmayi beceremiyosundur

• Olabilir kardeşim sagol gorusun icin iyi gunler

• bende yaşıyorum ona göre mascara alıyorum mesela du-olgunlaştırıcı değilde uzatıcı gibi fırçasıda önemli saç fırcası gibi çok telli olmasın

0|0
    0|0
  • iyi bir maskara kullan o zaman oyle sorun yasamazsin, ve 2 kat dan fazla sürme 2 kesinlikle yeter. iyi maskara mesela l'oreal "volume million lashes", maybelline "lash sensational" ve ikitanede biraz daha uygun olan essence "i love extreme crazy volume"
    ve essence "maximum definition volume mascara" 😊

0|0
    0|0
    • Kullandıklarım zaten cok iyi urunler ama kirpik yapımdan dolayı boyle oluyor galiba

• yapisiyorsa maskarayi once bir peceteye sil

• Tamam canim tesekkur ederim :)

• Maskaranın tarihi geçmişse ancak yapışır kirpiklere ve topal topak olur, alırken üstünde tarihin yazmasına dikkat et

0|0
    0|0
    • Tarihi gecmedi iyi kaliteli bir maskara ama galiba fazla sürüyorum veya kirpik yapımdan dolayı

• Pudra sür rımelden önce

0|0
    0|0
  • rimelini değiştirebilirsin

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor nasıl sürdüğüne bağlı rimelin markası ne?

0|0
    0|0
  • kirpiklerine önce baden yağı sür sonra rimel

0|0
    0|0
Yükleniyor...