Napmam lazım kızlar?

Merhaba ben saçlarımı her gün düzleştiriyordum 1 ay önce :( ve maalesef o güzelim saçlarım öyle bir cansız öyle bir yıprandılar kuru ve saman gibiler napmam gerektiğini bilmiyorum saçlarım hafif dalgalı ön kısımlara daha fazla düzleştirdiğim için arkalar eski hali düz şeklindeler :( bende saçlarımı yeniden canlandırmak eski şekline geri getirmek istiyorum sizce hangi şampuanı kullanmalıyım?

0|0
103

En İyi Erkek Görüşü

• Duzlestiriciyi kullanma aonra sacına uygun şampuanı araştır onu kullan

1|0
    0|0
    • Aynen öyle yapıcam 2 aydır düzleştirmiyorum saçımı 1 kez düzleştirdim sadece geçen ay

• Teşekkürler yorumunuz için :)

• Rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• keratin bakımı uygulayabilirsin ama düzleştiriciden vazgeçmeni öneririm. Saçlarım düz olmadan yapamam diyorsan en azından kendi kendine fön çekmeyi öğren. Emin ol düzleştiriciden bin kat iyi çünkü düzleştirici 200 küsür derecelik ısıyı bir anda veriyor saç yıpranıyor ama fön makinesi öyle değil

1|0
    0|0
    • Aynen fön makinesi daha iyi ama asla bidaha düzleştirmem saçlarımı fönde özel günler olursa fön çektiririmbirde keratin bakım uygulamadan düzelmiyo mu ya :(

• rica ederim :)

• :) :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben glıss ın sıyah serısını kullanıyorum ve cok memnunum guzel canlılık parlaklık verıyo fakat senın sampuan dısında argan serumuyla falan uclarına boyuna bakım yapman lazım kozmetıkcılerde ve aktarlarda bulabılırsın kucuk sısesı 30tlydı aktardan almıstım

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim :) eğer hiç olmazsa bende sizin gibi yapacağım umarım olur

• Sürekli şampuan değiştirme
    En azından 4 ayda bir 3 cm aldır ki diğer saçların sağlıklı uzaması için mineraller daha fazla olsun.
    Elseve tavsiye ederim
    Saçlarını çok sıkı bağlama
    Saçlarını çok sıcak, suyla yıkama
    Bakım ürünleriyle haftada 3 kere banyo yap

1|0
    0|0
    • Saçlatımı kestirmek hiç sevmiyorum zorun lumu acaba ona göre belki kestiririm :)

• düzleştirmiyorum zaten

• sadece şampuan değiştirmekle olmaz soran
    saçların toparlanana kadar hiç bir ısı işlemi yapmaman lazım
    fön, maşa, düzleştirme falan filan
    toparlandıktan sonra da çok gerekmediği sürece yapmaman lazım
    silikon içermeyen bir şampuan kullan
    saç kremi mutlaka kullan
    bakım maskeleri yap
    uçlarından azıcık aldır toparlansın

0|0
    0|0
    • mesela hangi saç kremlerini kullanmam lazım hangi bakım maskeleri? :( zaten artık düzleştirmiyorum

• saç tipin nedir bilmiyorum soran
      ona uygun bir şey seçmen lazım
      saçına iyi geleni senin bulman lazım
      her çeşit her marka herkeste aynı etkiyi yapmaz
      elseve ürünleri iyidir mesela onun saç kremlerini severim ben ama sana iyi gelir mi bilmem denemen lazım
      bakım içinde yine satılan maskeleri kullanabilirsin
      doğal yağlar kullanacaksan çok fazla dibine sürme uçlarına daha çok sür emsin o yağı saçların
      birde o yağı saçından çıkarmak için tekrar tekrar yıkayıp yıpratacaksın çünkü

• yok ben hindistan cevizi yağı kullanmıştım 1 yıkamada geçmişti o yağlarıda saç tipim ince telli fazla saçım var hafif dalgalılar elseve kullanmıştım bir ara iyi gelmişti ama şimdi iyi gelir mi bilemiyorum

• Bakım yaglari kullan.

1|0
    0|0
    • hindistan cevizi yağını kullandım sadece kabarmasını önledi pek fayda ediceklerini sanmam hindistan cevizi yağında böyle olduysa :/

• :) :)

• Kestir biraz uclarini ben elseve sampuan kullaniyorum iyi geliyo

0|0
    0|0
    • ya kestirmekte istemiyorum zaten omuzlarımdan biraz daha aşağıda :( elsevein hangi şampuanını kullanıyorsunuz acaba?

• deniycem teşekkürler :)

• Rica ederim

• elseve mucizevi yağ kullan

1|0
    0|0
    • onu sürüyorum zaten bir halta yaradığı yok bence :)

• ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor ama durulaması biraz zor saça parlaklık veriyor ve saçın hızlı uzamasında da etkili

• teşekkür ederim deneyeceğim :)

• Fonu bile ılık kullan bir sure.

Sıcak zeytinyağı maskesi
    Dax supergro saç bakım yağı
    Klorane şampuan mangolu
    Morfose keratin serum

Bunlar gerçekten çabuk topluyor saçı.

0|0
    0|0
  • Kazıt

0|0
    0|0
  • Dove advanced ya da revox kullanabilirsin bence bir 5 ay düzleştirici kullanma al

0|0
    0|0
Yükleniyor...