Kızlarımız çoğunlukla zevksiz bence ama neden?

ister açık ister kapalı olsun kızlarımız pek zevkli değil ne yazık ki nice güzel kız parayla berbat ediyor kendini ayrıca inanılmaz bir rüküşlük yarışı var ve abartılı makyajlar.

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• Zevksizlik değilde bizim kızlarda çok fazla gördümcük saçmalığı var. Modayı takip edeceğim diye kendilerine yakışmayan şeyleri giydikleri için durum bu. Bir şey moda olduğunda etraf bitki örtüsü oluyor o şeyle. Sadece giyimde değil, saç ve makyajda da bu aynı.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• nerden vardınız bu kanıya vardınız acaba?

0|1
    0|0
    • o kadar çok kötü örnek var ki

• moda anlayışından ileri geliyo olabilir söylediğiniz. Herkes moda olanı giymemeli o zaman herkesin kendine özgü bir tarzı olmalı fakat günümüzdeki moda anlayışı buna izin vermiyor kadınlar beğenilmemekten rüküşlükten çekindiği için moda olanın güzel olduğunu düşünüp alıp giyoyor. Yani suç bizde değil bize dayatılanda :)

• çok doğru still sahibi olmak önemli mağaza mağaza gezmek değil stile göre karar vererek gezmeli

• 💇👰👹💅🙈💄👗👡👠👒👡👜👟👙💸👧🔫🔪💣

0|0
    0|0
  • Sana göre stil zevk sahibi nasıl olur merakettim

0|0
    0|0
  • hepimiz mi sence hiç mi yok güzel şık giyinen

0|0
    0|0
    • var tabii o kadar değil ama çoğunluk kötü

• peki rüküşlükten kastın ne? yani nasıl giyiniyoruz da böyle düşünüyorsun

• Sen yanlış yerlerde takılıyorsun o zaman 😅 şahsen ben hiç öyle olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
    • bebek te de durum farklı değil ki

• O zaman genelleme yapma 😂

• çoğunluk böyle ne yazık ki

Erkekler Ne Diyor 1

• Pek ilgilenmiyorum bu konularla banane kimin ne yaptığından ne olduğundan kendime bakarım ben ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...