Çok fazla çirkinim?

ya insanlar benimle konuşmuyor nedenini soruncada çok çirkinsin diyorlar moralim bozulmaya başladı 168 boyunda 60 kiloyum sarışınım ama çirkinim en son da kese kağıdı aldılar çok çirkinsin diye annemde çok güzel bir kadın babamda çok çirkin değil ama ben neden böyleyim bilmiyorum tabi onlar darılmayayım diye güzelsin diyor ama şuana kadar hiç arkadaşım olmadı sevgilim hele hele hiç 16 yaşındayım ergenliktendir diyenler var ama Şu an güzel olmuyacaksam birdaha güzel olsam ne olucak intihar etmeyi bile düşündüm hocalar bile bana çirkinsin diyor ağlamaktanda bıktım bağriz bir kusurum yok ama çirkinim gerçekten abartmıyorum denildiği kadar varım alışmaya başladım.

0|1
1010

En İyi Erkek Görüşü

• Benceileride daş kız olcan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir insan çirkinse kimse ona çirkin diyip alay etmez bariz bir şekilde seninle şakalaşıyorlar dalga geçiyorlar sadece aynısını ablam da bana yapıyo burnumda bir şey yokken burnumla dalga geçiyo ayrıyeten aynısınk bende lisede ve ilkokulda arkadaşlarıma yapıyordum ama bu kimsenin öyle olduğu anlamına gelmez inan bana

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• 10 yıl sonra evrim geçirip çok farklı biri olabilirsin..
    Birçok örneğini gördük.. Hiç belli olmaz..

0|0
    0|0
  • Allah allah. Ne acayip cevren var. Ozelden bir foto atsana veya facevookunu yazsana genc.

1|0
    0|0
  • hatalı düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Sorunun ciddi olduğunu düşünmüyorum..

0|0
    0|0
  • Ota boka kafani takacagina dersini calis

0|0
    0|0
  • Iki sene sonra o cirkinsin diyenler pesinde pervane olur

1|0
    0|0
  • Çirkin diye bir bayan yoktur az votkali kadin vardir hem hele kendini bir at. bakalim

0|0
    0|0
  • Cidden merak etim bir resim at ya da face ver

0|0
    0|0
  • Az çirkinsindir çok olacağını sanmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Öööeh çevrendekiler hayvanmış kusra bakma da. Kese kağıdı almak nedir, hocalar nasıl çirkin der öğrencisine ya? Ben de çirkinim, üstüne senden çok daha kısa boyluyum hobbitim bir de yani fiziğim de iyi değil, çirkin diyenler oluyor tabi ama eğer tipin onların seninle konuşmasını engelleyecek kadar kötüyse onlara göre, bu onlar için bu kadar büyük bir dertse bırak konuşmasınlar zaten a*k davarları. Herkes önce insan olmayı öğrenecek.

0|0
    0|0
  • bak canım daha 16 yaşındasın yüzün vücudun daha tam oturmamıştır. ilk doğan bebekler bile ne kadar çirkin oluyolar sonradan güzelleşiyolar. sana o lafı diyen gerizekalılara sen prim veriyosun. karşılarında ağlayıp üzülerek.. sen bir 18 ol bir 20 ol bakalım o zaman milletin sana dibi düşcek. o zamanlarda güzel olcaksın ama güzelliğinin senin için bir önemi kalmıcak. çünkü belirli bir yaştan sonra iç güzelliği dana önemli oluyo. o güzel canını sıkmaaa :)

0|0
    0|0
  • Benim de yüzüme güzel diyolar ama fiziğimi beğenmiyo bazı arkadaşlarım. Sorun etme ilerde para kazanınca estetik yardımlar alırız😉

0|0
    0|0
  • zamanında çok çirkin olup bütün teknolojik imkanlarla çok güzel olan bir çok kadın var

0|0
    0|0
  • Güzel olmaya çalış

0|0
    0|0
  • Bende çirkinim ama takmıyorum. Sende takma. Bazı şeyler takılmaya değmez. Zeki olmaya bak.

0|0
    0|0
  • Sen nasıl bir yerde yaşıyorsun kardeş? İnsanın yüzüne çok çirkinsin denir miymiş.

0|0
    0|0
  • Bence sen çok güzel bir kızsın ve sana çirkin diyenler eminim daha çirkin

0|0
    0|0
  • Yok ya ergenliktendir o hele bir yüz hatların otursun o zaman gor bende erkek gibi bir kızdım şimdi çoğu peşinden ayrılmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...