Kızlar, epilasyona ve pedikure giden bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Ben yazdan once gitmistim gecen sene bu sene de gitmek istiyorum ama ailem bilmiyorum cunku top musun diye soracaklarını biliyorum siz ne dersiniz

0|0
11

En İyi Kız Görüşü

• temiz bakımlı birisi olduğunu düşünürüm.. ayrıca bunun top olmakla alakası ne? erkek yeğenlerim hep gidiyor.. sen kendine bakacaksınki karşıdanda istemeye hakkın olsun.. kıl yumağı gibi dolaşmak erkeklik delikanlılık göstergesi değil..

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim gercekten ama insanlar beni gay olarak goruyor

• öyle görenlere dön bir bak.. ondan sonra için rahatlar..

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• ya senin vucudun sen nasıl seviyorsan oyle yap. maniküre gitmek oje surmek demek değil kardeşim bakım demek etlerine tırnaklarına bakım bunu yaptıran milyon bin tane adam gibi adam var erkek olmak magara adamı olmak değil ki. kılsız mı olmak istiyorsun git epilasyon yaptır. sesu agdaları bugun bu kadar buyuk bir markaysa evin erkekleri için evde agda yaptıklarından.

0|0
    0|0
  • top diye düşünenler mağarada kalan insanlardır 😄 tabiki bakımını yap sonuçta kendi vücudun kendi kararların

0|0
    0|0
  • Temizleniyorsun bir nevi ailenle konuş bu kötü bir şey değil. Eğer fitnisa falan gidiyorsan zaten onları almak zorundasın ha ayrıca bunun toplukla alakası yok haşa. Çok saçma

0|0
    0|0
    • Evet zaten profil fotomdaki benim gidiyorum fitnessa

• Eee gidiyorsan mecbur alacaksın zaten ailene bunu söyle anlayışla karşılarlar eminim dene?

• bir garip geliyo

0|0
    0|0
  • Top luk değil o metroseksüellik. Bakımlı olmak herzaman iyidir

0|0
    0|0
  • Bayilirimmm

0|0
    0|0
  • Erkek mi?

0|0
    0|0