Saçım çok yıprandı?

6 ay önce saçım bir anda çok işlem gördü. Saçım siyahtı çok sıkıldım kızıla boyadım ama renk tam tutmadı ortaya çok saçma bir renk çıktı. O halde daha fazla gezemedim alıp siyaha boyadım ve kaynak taktırdım ama o kadar çok yıprandı ki hemen kaynağı çıkardım. Saçım eskiden yumuşacıktı çok sert, kuru, cansız oldu. Sürekli uçlarından aldım az da olsa ve şimdi cansız değil ama kuru. Biraz daha kessem geçer mi bilmiyorum ama saçım uzasın istiyorum artık.
Saçım çok yıprandı?

Yağ bakımı yaptım ama iyice kuruttu. Biotin kullanımı öneriyor musunuz?
Kendi hali dalgalı ve sevmiyorum onun için duştan sonra fön makinesi kullanıyorum ama iyice kurutuyor. Önleyici bir şey var mı yoksa yapmayım mı?
Başka ne önerebilirsiniz?

NOT: Obezim biliyorum kötü bir dönem geçirdim ve ilaç kullanimı yüzünden önce 10 kilo sonra 15 kilo daha aldım. Kırıcı olabilirsiniz umrumda değil. Hatta kırıcı olun da belki iyice hırslanırım. :)

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• yıpranmıs ivit kestir sıfıra

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biotin saç uzatır yeni saç çıkartır. Büyük bir onarma etkisi yok. Ama saçların hızlı uzayacagı için ıkı üc haftada bir uçlarından aldırıp saçlarını toparlayabilirsin. Ve aşırı yıpranmış saça tek iyi gelen yağ harems argan yağlı karışım. Düzenli kullanımda cidden yumuşatıyor ayrıca keratin içerikli maskeler de saçını toparlar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Bayan kuaforuyum ozelden konusabılırız elımden ne gelırse yardım ederım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sacinin rengi cok kotu

0|0
    0|0
    • Evet yazdım ya oraya siyahken kızıla boyadım boya tutmadi yarim yamalak oldu tekrar siyaha boyadim simdi tekrar kızıllar çıkiyor ama boyarsam iyice yıpranır

• kestir

0|0
    0|0
    • Uzatmak istiyorum ama. Kısa saç hiç yakışmıyor. Önerebileceğin bir bakım yok mu?

Yükleniyor...