Slikon göğüs istiyorum detayda ki gibi bence değer peki sizce önemli mi değer mi?

Slikon göğüs istiyorum detayda ki gibi bence değer peki sizce önemli mi değer mi?

75 beden yani ufacık dıyebilirm rahatsz oluyorum şu slikonlara özenyorum harıkalar bence ama dezavantajları ne olur bılmıyorum fıyatıda en dusuk 5500 TL

Güncellemeler:
...
... ç. ö. çö.

0|0
1736

En İyi Kız Görüşü

• Sanirim sut keselerini aliyorlar. Anne olduğunda etkilenebilirsin. Onun haricinde keisnlikle onermem. Evlilik ve doğumdan sonra hormonlarin daha duzenli calismaya basladiginda gogus sorunun cozulecektir

0|0
    0|0
    • kas altına yapılmaya başladın etkılemıyor sütü falan ama öteki dedignizde dusuncelıyım işte yani ilerde hamile kaldıgımda bu sefer kafam kadar gögüslerle de ugraşablirmiyim bilmiyorum hoş büyüyüp büyümeyecegide belli degil :)

• hahahha :D:D:D slikon hariç herşey olur :D

• havalı göğsün olsun diye ugrasiyoruz😒

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 36

• Olmuşken az daha büyük olsun yani baya dikkat çeksin yaa

0|0
    0|0
  • Silikon yaptırmaman için sana 2 neden söyliyim
    1. Cebinden hatrı sayılır bir para çıkacak
    2. Silikonlu göğüsler bir bakışta anlaşılır sen bu fotoğraftakilere aldanma
    en güzeli doğallık

1|0
    0|0
    • Rahatsız ediyor ama kızlarda kafam kadar gögüs bende gidiyim slikonlu bikini üstü arayım adaletmi :))))

• Çok itici bir görüntü olur bak gerçekten yaptırma kendine yazık edersin.. Hayır yani göğüslerin dik olacak belki ama hani o doğallığı falan kalmıyacak ki.. sert sert durucaklar yani.. Dediğim gibi tercihin her zaman doğallıktan yana olsun.. Yapaylık iyi bir şey değil ya

• Bencede değer yaptır mutlaka. Memenin önemi büyük ülkemizde.

0|0
    0|0
  • Her şeyin doğal hali daha çekici.
    Silikon yaptırma bence.

1|0
    0|0
    • ama rahatsız oluyorum eksik gibi

• Küçük göğüs seven de var.
      Önemli olan, göğüsten çok, altındaki kalptir.
      Kendinle barışık ol bence. :)

• şahsen severim, farklı bir fantazi türevi olabilir, hele ki ince, zayıf bir vücuda slikonlu göğüs çok dehşet oluyor, kelimeler ile tarif olunmaz.

0|0
    0|0
  • Paran varsa yap.

0|0
    0|0
  • Istiyorsan yaptir.

0|0
    0|0
  • yaptirma bence

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsuna gelip elleriz yaptırda.

0|0
    0|0
  • Valla bir erkek olarak ortada bir dezavantaj göremiyorum :D

0|0
    0|0
  • Doğal tahrik edici olur

0|0
    0|0
  • gereksiz bişeee

0|0
    0|0
  • iğrennç

0|0
    0|0
  • Meme kanserine yakalanma oranı daha yuksek oluyo.

0|0
    0|0
  • bizim görüşümüz değil sen mutlu olacak mısın ve ilerde eşin büyük mü istiyor

0|0
    0|0
  • tatlım küçük göğüsler seni rahatsız ediyorsa yaptır tabi neden olmasın ki sonuçta seni mutlu edecek ama sağlık koşullarına dikat ett

0|0
    0|0
    • kesinlikle teşekkürler :)

• İstanbul'da buldumda 5500 TL civarında attıkları fotograflarda güvenilirdi düşünüyorum bende ya insallah

• umarım tatlım iyi bir operasyonla hiç bir sorun yaşamazsın sonra 90 beden sütyen alır takarsın artık :)

• beforedeki sütyenlerin bile boynu bükük :D

0|0
    0|0
  • İlk resimdeki gibi olsun. Yaptırdığında haber ver, birlikte kutlayalım. Elleşiriz, kalitesine bakarız. :D

0|0
    0|0
  • ben penis estetiği ile ilgili soru sorup görsel paylaşsam kesin yöneticiler silerdi kaldırırdı sorumu.

0|0
    0|0
  • Kalçadan bir parça alıp doğal goğus yapılabiliyor diye biliyorum Youtube da da var benzer şeyler ameliyatsız göğüs buyıtme yaz çıkar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 16

• Bana silikonlular daha itici geldi. bir kere dogal değil . Kucukler daha seker. Ayrica emzirirken cikarttirip snra yine taktircaksin. Ama cok rahatsiz oluorsan yaptir derim. Her aynaya baktiginda rahatsiz olmaktan iyidir

0|0
    0|0
  • Canım ben tam bir hafta önce yaptırdım senin gibi benimde çok azdı 75 i doldurmuyordu 350 cc kas altı kondu ilk üç gün hatta dört gün baya acı çektim ama şu an gayet iyiyim ödemlerim gidiyor bir bir buçuk aya normale girer ayrıca emzirmende hiçbir sıkıntı Yok çıkartmana gerek yok

0|0
    0|0
  • Gerek yok böyle yapmacıklıklara

0|0
    0|0
  • Cocuk emziremezsin

0|0
    0|0
  • En iyi gögus dogal halidir

0|0
    0|0
  • Kadindediginde gogus olmali kesinlikle

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra ister istemez büyüyecek bence zaten çocuktu ilişkiydi derken :) en fazla sıkılaşması için spor yapılabilir bence :) dik dursun sıkı gözüksün hatta büyüsün diye özel kremler mi ne varmıs :)

0|0
    0|0
  • slikonu patlatırlar canım orjinal olması daha sağlıklı :D

0|0
    0|0
  • Kac kilosun?

0|0
    0|0
  • Bence yaptir ve vücudun belli bir kapasitesi var ama mümkün olan en büyüğü yaptır küçücük yaptiracaksan ne ugrastigina değer ne parana

0|0
    0|0
  • Bnce sağlıksız

0|0
    0|0
  • Cevremde yaptiran bicok insan var. Kas alti silikon yaptirdilar. Gayette memnunlar. Emzirmede falan bir skinti yasanmiyo kas alti oldugu icin.

0|0
    0|0
  • Benimde öyle.. Ama böyle birşey düşünmedim vücuduna bence hiç bişey ekletme yaşın kaç şuan?

0|0
    0|0
    • 19 :(((

• bende 19 yasimdayim birsey olmaz neticede daha biz gelisme donemindeyiz. Gelismemiz durmus degil vucudumuz daha gelisicek oyle seyler dusunme

• Ben küçültmeyi düşünüyorum, sen büyütmeyi :D

0|0
    0|0
  • Ben yaptirdim. hic dusunme yaptir kompleksini yasamaktansa varsin yapay olsun bana kas alti 325 cc yuvarlak takildi ve inanilmaz dogal duruyor kuzenlerim inanmadilar dogru ebatta uzman elleriyle yapilirsa cok dogal durur ayrica mersin 2500 3000 civari gelme sansin varsa mersinde oneririm

0|0
    0|0
    • Ciddimisinizzz o fiyata inanmıyorum acaba isim vereblirmisiniz neresiydi

• Ben mersinde yasiyorum adanayla aram 30 dk adanada yaptirdim doktorum Beyhan çakır internetten whatsapptan ulasabilirsin yardimci olur

• benimde 85 5 beden benden alabilirsin :p

0|0
    0|0
    • elmde olsa kmler kmler vercekde ah ah :D

• bence kafaya takilacak bisey degil kucuk gogus daha zarif ve daha zayif gosterir bence

Yükleniyor...