Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?

Gizli Üye
L'Oréal Paris Sunkiss kullanmayı düşünüyorum. Saçlarımda boya yok. saç rengim KOYU KUMRAL.
Resimdeki gibi;
Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?

Ben saçlarımın aralarına uygulayıp doğal bir görünüm yaratmak istiyorum. Ama TURUNCU olmasından çok korkuyorum. Benim saç rengime sahip olup da bu ürünü deneyen var mı? Sonuç nasıl oldu? Beğendiniz mi?

Ben aşağıdaki gibi bir görüntü, AÇIK KUMRAL gibi istiyorum.
Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?

Güncellemeler
+1 yıl
güncell
Kızlar, L'Oréal Paris Sunkiss kullananlara sorum var? ((RESİMLİ))?