Lens takma yaşı sizce kaç?

Başlıktan anlaşılacağı gibi belirli bir yaşı var mı? Ve numarasının vs durması gibi etkenler var mı yani doktor ne zaman önerir lensi?

0|0
54

En İyi Erkek Görüşü

• Doktor sana diyor ki istersen Gözlük vereyim İstersen lens belirli bir yaşı yok ama bence yakışıyor ise sana gözlük almalısın Şu an normal göz rengimi sevmediğim için lens takıyorum ve çok zahmetli bazen gözünden çıkarmaya çalışırken kayıyor tutamıyorsun her akşam losyonuyla ilgilenmek zorundasın zor cidden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• goz hastalıklı mıyoptur astıgmattır v durumlarda fıyat bıraz artıyor ama yınede yapılabılıyor. lens yası yok dıye bılıyorum. yanı o sorumlulugu alabılırsen takmanda bı sakınca yok gıbı

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 yıldır kullanıyorum... Yaşa bakmazlar ama... 13 ün altına vermezler zaten.. Bir de.. Temizliğe dikkat etmen lazım.. Yoksa pert edersin gözünü..
    Johnson Johnson üretimi lens kullanıyorum.. Tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • Her insana uyan bir göz rengi yukarıda yaradan vermiş. Lens takmak orijinalliği bozar. Kendi göz rengini sev. Ama eğer rahatsız oluyorsan 17 ve sonrası olmalı.

0|0
    0|0
    • Sorun renk değil yalnız, miyop olmam

• sen takma çok yaşlandın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Oyle bir yas yok bence

1|0
    0|0
  • ben 17 yasinda basladim

1|0
    0|0
  • istediğin zaman takabilirsin. dikkat olmak kaydıyla

1|0
    0|0
  • 18 yaşından küçükler için kötü olabildiğini biliyorum ama diğerleri hakkında bir bilgim yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...