Benim tenim sarımsı bir renkte ve kozmetik ürünü seçerken renkleri tutturamıyorum :( ?

Ne alırsam alayım hangi marka olursa olsun cildimde pembe renkte duruyor. benim tenim sarımsı renkte ama. bir akıl fikir verin ne yapayım sizce hangi markayı alayım?

not: ne kapatıcılar ne fondötenler tenime uymuyor. üstelik oradaki görevliden yardım alıyorum ama eve gelip gün ışıgında bakınca renginin uymadığını görüyorum.

Güncellemeler:
allahım cevaplara bak ya xper kasmak için yazmasanız bir kere de :/

0|0
56

En İyi Erkek Görüşü

• aaahhh herzaman en iyisi olmak istersinizyaaa... Öncelikle cilt alt tonumuzu bilmelisin. 3 tip cilt alt tonu vardır. Sıcak , soğuk ve nötr.
    En basit haliyle özetleyecek olursak, daha önce cesaret edip de hiç kullanmadığınız renkte bir bluz almaya niyetlenince, aynanın önüne geçip, o rengin size "gidip gitmediğine" bakıyorsunuz, değil mi? Ya da "Mor seni çok soluk gösterdi, ah kırmızı tam da senin rengin!" gibi söylemleri günlük hayatınızda sık sık duyuyorsunuzdur. İşte bu, cildin alt tonuyla ilgili bir olay. halen cilt tonunu bilmiyorsan bu konuyla ilgili internette bir çok yaazı var.

1|0
    0|0
    • hm doğru bununla ilgili olabilir evet. teşekkür ederim biraz araştırayım.

• çok güzel bir sözmüş :) teşekkür ederim :)

• o senin içinin güzelliği kanka :) :) hem saat kaç sen uyumadınmı daha !! başka bir ks sorunda yine görüşürüz. :) :)

En İyi Kız Görüşü

• Ivory fildisi notr tonlar dengeleyecektir

1|0
    0|0
    • kendin denedin mi bunu bu arada teşekkürler bakacagim

• Evet benimde benim sari beyaz hep bu tonlari kullaniyorum

• tamam cok teşekkürler not edip gidip alıcam inşallah bu sefer tutar ya ten rengim :(

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Bilmediğim yerden geldi yorum yapamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Beyaz boya kullan Asdf

0|0
    0|0
  • Sen Zenci ol :/

0|0
    0|0
  • Hepetit aşısı ol

0|0
    0|0
  • doğal ol daha hoş olursun peynir

0|0
    0|0
    • bunu biliyorum pilavcıgım ama insan ozel günlerde ya da uykusuz kalınca yüzüne bişey sürme ihtiyacı hissediyor. arti param gidiyor tutturamiyorum diye sinir oluyorum.

• pilavcığım diyen ağzını yesinler:D:D bence ürün aldığın yerlerdekilere sor fikir al, eğer olmazsa geri verirsin ( düz mantık ) :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Bb krem dene benim de ayni sorunum vardi loreal paris skin perfection serumuyla bb kremini denedim en iyisi o oldu. Bde garnier bb bana fazla sari gelmisti.

1|0
    0|0
    • hm kapaticiligi az onlarin da ama bakalim denerim olmadi. sağol.

• Buldum. Makyaj bazi var ya mavi yesil turuncu falan onlarla dene bde hc kullanmadim ama mesela morluk icin turuncu kullaniliyo lan damarlarini kapatmak icin mavi ama snn zaten sari.. Bde lorealin infinite mi oyle bir fondoteni vardi cam sisesi var o da sariydi sanki.. Tam ayni renk tutturamazsn zaten ben rengi dengelemek icin bronzer kullaniyorum yuzumde sakaklara ve sag sol cene-boyun birlesiminden azcik da boyna dogru sonra aydinlatici da kullanabilirsin alnina cenene burnuna goz altlarina kas altlarina.. Bssuru yontem var makyajda ya youtube dan izliyorum hep 😬😬😀😀

• teşekkur ederim. zaten o renkli bazlardan bulursam almayı düşünüyordum. olmadi bir de onlari alip denerim bakalım.

• kozmetik ürünü seçme

0|0
    0|0
  • cilt ısısıyla renkleşen markaları terciih etmelisin kuşum

0|0
    0|0
  • Note ürünleri sarıms ffondaten

1|0
    0|0
    • numarasini biliyor musun peki

• Sen gidip ten rengine gore bakicaksin ama sana gore renkler dene tavsiye ederim

• tamam bakayim tesekkürler 8 marti bekliyorum zaten indirim olur en azindan :D

Yükleniyor...