Yüzüm kuru fondoten surunce pul pul duruyo?

Altına bol bol nemlendirici sürüyorum. Fondoteni de aydınlatıcı sürülen yerlere sürüyorum tüm yüzüme değil. Ama özellikle burnumun üzeri pul pul duruyo. Bunu nasıl düzeltebilirim. Birde onerecginiz yüksek korumalı sivilce yapmayan güneş kremi + nemlendirici + mat fondoten +bronzer ve highlighter (sıvı ) var mı (fiyat önemli değil )?

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Güneş koruyucu olarak sebamed kullanıyorum ve cildim çok kuru iyi geliyor makyaj yapmadan önce nivea balsam kullanıyorum ki bu aralar indirimde kaçırma gerçekten güzel ve sağlıklı görünüm veriyor mat fondöten tercih etme daha da pul pul olucaksın onun için ince yapılı bir fondöten işini görür veya diadermine cc krem günlük hafif makyaj için işini görür bronzer olarak ben Thé balmın bahama mama kullanıyorum güzel soğuk alt tonludur highlighter da iki tane var biri pastel likit olanı gerçekten çok güzel ama tavsiyem elinle veya sünger le dağıtman ikincisi de Thé balmın Mary Lou manizer onu indirim de yakalarsan kaçırma 😉

0|0
    0|0
    • Cevap için teşekkürler dikkate alicam

• Rica ederim bu aralar bende bir fondöten cikmazindayim ve sanırım cildin seninde kuru uygun bir fondöten bulursam yorum atarım 😊

• Kuru. Soluk beyaz. Mor gözaltılari. derdimi anlamissindır. d

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sizin de işiniz zor valla.

1|0
    0|0
  • Bence sen yüz nakli bile yapabilirsin. Bunu başarırsın.

0|0
    0|0
    • Alakası yok bunlar kızların hergün kullandığı şeyler

• Beynim git gide sarışın oldu heee anlama yeteneğin kayboluyor aman tanrım güzel olmak böyle bişey Herald e.. dd

• Bravo :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Mat fondöten sürersen iyice kuru gözükür bence. Cildin zaten kuru yani biraz daha su bazlı hafif ışıltılı bitişli fondötenlere yönel. L'Oreal Lumi Magique olabilir mesela.

0|0
    0|0
    • Yüz yağları hakkında bilgin var mı sivilce yapması ya da ise yaramasi açısından

• Cildim karma olduğundan dolayı kullanmaya hiç cesaret edemedim😕

• Ben deneyeyim yazarım

• Kimyasal peeling yaptirirsaniz o kuruluk gececektir

1|0
    0|0
  • merhaba canım:) ilk olarak cilt tipine gore nemlendiriciyı kullanmalısın ayrıca bol bol surme fındık tanesi kadar yeterlidir. ardından makyaj bazı buda fondötenin cilde dırek temasını engeller. ardından dogru içerikli fndöten. bunlar için tercihim orıflame den optımals nemlendirici gece-gunduz. very me makyaj bazı the one mat fondoten spf 30 içerikli fiyatları çok uygun:)))

0|0
    0|0
  • Aslinda anahtar kelimeyi kendin soylemissin kuru cildine mat fondoten uygularsan pul pul olabilir. Genelde mat fondotenler karma yagli ciltler icindir. Kuru ciltlere uygun bir fondoten kullanarak cozum bulabilirsin. Benim cildim yagli o yuzden oneride bulunamayacagim. Gunes kremi ve nemlendirici bioderma, la roche gibi markalardan bak. Diğerleri için ise bütçene göre değişir

0|0
    0|0
    • Gunes Krem için önce sebamed sonra la Roche kullandım onunla da devam edicem gibi görünüyor. Bu arada fondoten için heryere sürme mek gibi bir çözüm buldum. Çünkü elimdekinin rengi çok güzel ve onunla devam etmek istiyorum. Sadece kızarıklık ve morluk olan yerlere sürüp fazla oynamadım Pıtırcık lar olmadı. d. d. d

• Hangisini kullaniyorsun fondoten? Eğer bölgesel uyguluyorsan kapatici kullan daha iyi sonuc alirsin

• Bölgesel dediğim biraz kas üstü alerji sivilcelerin icjn biraz burun üstü kızarıklık o kadar. Markasını da bilmiyorum bakınca söyleyeyim ama hatirlamadigima göre ucuz bişeydir alırken koymamistir yani. d

Yükleniyor...