Kızlar yardım lütfen, stiletto alıcam sizce siyah rugan mı, siyah derimi? ya da başka hangi renk kullanışlı olur?

Kızlar yardım lütfen, stiletto alıcam sizce siyah rugan mı, siyah derimi? ya da başka hangi renk kullanışlı olur?

0|0
151

En İyi Kız Görüşü

• Rugan çok sexy. Kesinlikle tercihim ondan yana olurdu... kot pantolon altında bile çok sık durabilir. Modayla ilgileniyorum sen beni dinle. Rugan al.. deri çok sıradan...

1|0
    0|0
    • tesekkürler canımm tamamm rugan alıcam:)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sihay veya kahve alacaksan deri kullanislilik ve dayaniklilik acisindan so soyleneye gerek yok. Ama rekli alacaksan rugan daha uzun sure gider malum renkli boya bulamazsin bakimini yapamazsjn deride

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Günlük kullanacaksan allah aşkına ya deri al ya da süet. Siyah yerine nude tonlarda da alabilirsin onlar da güzel durur ama lütfen rugan alma. Düğün falan var dersen rugan olabilir.

1|0
    0|0
  • canım bir stiletto hayranı olarak söylüyorum. siyah deriyi herşeyle kullanabilirsin, jean ya da kot etekle de harika oluyor. rugan tercih ederceksen şık bir kıyafetle giymen gerekir. gece elbisesi ya da güzel bir etek gmlek kombini olabilir ve ne tarz bir kıyafet giyersen giy rugan ayakkabı ince çorapla güzel duruyor ;

1|0
    0|0
  • Siyah rugan keisnlikle

1|0
    0|0
  • kesinlikle rugan. pişman olmazsın :)

1|0
    0|0
  • Krem rugan

1|0
    0|0
  • Bence mat siyah al ya da pudra ya da ten rengine yakın bir renk varya o renk al 😄

1|0
    0|0
  • deri.

1|0
    0|0
  • Deriiii

1|0
    0|0
  • Bu ikisi arasinda olacaksa deri olani ama farkli renk diyorsan ten rengi cok hos...

1|0
    0|0
  • bu modeller dogru bir stiletto degil kesinlikle oncelikle modeli degistir ve nude renklere bak her seyin altina uyumlu bence

1|0
    0|0
  • Rugan hoşuma gitmiyor deri bence

1|0
    0|0
  • Deri kullanışlı olur

1|0
    0|0
  • Rugan ayakkabıdan nefret ederim ben ya bordo bir stiletto harika bence

1|0
    0|0
  • Deri tabiki