Gri saç yaptıran?

Gri saç yaptıran var mi aranızda arkadaşlar ben de istiyorum ama nasıl olur bilemedim. Ne kadar sürede akar kötü mü duruyor kırılma durumu falan? Hepsini mi yaptırsam yoksa aralara mi kararsizim. Benim gibi düşünenler de vardır mutlaka yardim bekliyorum

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• 4 yil once London'da gri balyaj yaptirmistim burada yargilarlar diye yaptiramiyorum :D Hayir korkma diger boyalardan bir farki yok, iyi marka kullan sadece

0|0
    0|0
    • Ya ben de cesaret de var zaten grinin koyu rengini istiyorum ama herkes yazık edersin akınca kötü duracak pişman olacaksın diyorlar. Birkaç kişi de gördüm 1 hafta sonra sararmış

• O renge bakmıştım ama çok açık kalır bana ben koyu gri istiyorum

• O zaman yurt disindan getirtmen gerekiyor Şu an Turkiye'de bundan daha iyi bir boya yok. Bir de grinin akmamasi ve sararmamasi icin Loreal silver expert sampuan ile yikamalisin.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende gri ombre dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Siyahın üstüne mi düşünüyorsunuz

• Ya benim saçım omuzlarimda kısa saça ombre pek gitmez dediler kuaförüm de hepsi çok riskli aralarına atalım dedi bilemedim

• Gider ya niye gitmesin kisada daha belli oluyo canli gosterir

• Buyurun benim

0|0
    0|0
    • Yaa sonunda birini buldummm sizin saçınızın hepsi mi gri uçları mi? Nasıl yaptırmalıyım bide orial yıprattı mi? Ne kadar sürede akti 😂

• Hiii çok teşekkür ederim canım yine aklıma takılırsa yazarimm

Yükleniyor...