Göğüs kıllarımı nasıl almalıyım?

sizce hangi yonetem daha etkılıdır? NEDENLERI ILE BIRLIKTE LUTFEN

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• P&G marka sir ağda bantlarını al. Benim cildim hassas o yüzden hassas ciltlere özel olan modelini alıyorum. Sen normalini alabilirsin.

Kullanması çok basit. Elinle sürterek ısındırıyorsun. Sonra ikiye ayırıyorsun yapıştırıyorsun iyice. Sonra kılların çıkış yönünün tersine doğru hızlıca çek. Canın yanmıyor merak etme. Ne kadar hızlı o kadar az acı ve iyi sonuç.
    Kesinlikle denemelisin. Jilet çok arttırır. Ayrıca çabuk çıkarır. Ayrıca üç farklı boyda çıkıyor paketten uygun boyutunu uygun yerine kullan

0|1
    0|0
    • O kadar açıklama yaptım 1kelime yazanlara + vermişsin. Bana hiç bir şey yok. Demek ki gerçekten yardımcı olmamak lazım insanlara.

• ALLAH BASKA DERT VERMESIN :)

• Karşındaki sana emek verip yazıyorsa sen de o emeğin karşılığını ver. Ben burda dakikalarca yazıyorum sen 1snliğine bir tane düğmeye basmıyorsun. Çok zahmet olacak ama.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Lazer. Bir süre sonra azalıyor

0|1
    0|0
    • haklısın lazere gıdılecek gıbı gorunyır

• Neden alıyorsun sen erkeksin yav :(

0|1
    0|0
    • basketbolcuyum 2. lıgte oynuyorum kasların gelısımıe engel bacakları ağda ıle alıyorum ama gogus kan ıcınde kalıyor baska yontem gerek

• Açıkcası bu konu hakkında net bir şey söyleyemem ama duyumlarıma göre sıklaştırıyormuş sertleştiriyormuş. İmkanın varsa lazeri öneririm.

• lazer sart gıbı evet tesekkur edederım

• Agdayla al

0|0
    0|0
  • Ağda yap dsfffdhdfh

0|0
    0|0
    • yaptım ama kan ıcınde kaldı

• Lazzer, ağda, jilet. En etkiliden en etkisize sıraladım senin için.

0|1
    0|0
    • jılet çok kotu ağda ise acıverıvı pekı tuy dokucu hakkındakı yoruların?

• @KezzapMayonez engel

• @KezzapMayonez Engel evet duymuştum

Erkekler Ne Diyor 9

• Tüy dökücünün jiletten farkı yok , lazer en iyisi

0|1
    0|0
  • maddi durumun varsa lazer

0|1
    0|0
  • krem kullan hacı
    acısız

0|0
    0|0
  • Sevgiline söyle disiyle ceksin...

0|0
    0|0
  • Krem.

0|0
    0|0
  • Bir cakmak çak tamamdır :p

0|0
    0|0
  • bende alacam lazere git lazere

0|0
    0|0
  • gööğüs kılı hariç vucudunda kıll yok mu göbek üstü karın yanları falan vardır illak oy uzden pürüzsüz yapmaya ugrasma 25 liralık makineler var vur gitsin kalan kalsın.

0|1
    0|0
  • ben jilet kullanıyodum çok uzamıyodu. Kremi bir kullandım orman oldu göğüsüm. Kremi tavsiye etmem

0|0
    0|0
    • en iyisi ağda diyorlar ama acısına dayanabilirsen

Yükleniyor...