Bebeğimler kuaforler saçları ne kadara boyuyolar?

Merhaba tatlimlar nabers. Saçlarımı evde kendim boyuyorum sapsariydi cok güzeldi ama geçen icine ettim turuncu oldu. Kuafore boyatcam hic boyatmadim ne kadara boyar saç kesimini 15e yapiyordu (kuafore sorun demeyin Şu an baska sehirdeyim)

0|0
51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 4

• Platin sarı ise normalden daha fazla boyuyorlar bildiğim kadarıyla. Ama 30'dan 100'e kadar yolu var...

0|0
    0|0
    • Açık bir sarı ama platin degil ay

• 100 tl civarı

0|0
    0|0
  • Gidicegin kuafore bagli. Ben biyerde 180 tl ye boyattim. Arkadasim ayni saci makas nisantasinda 700 tlye boyatti. Butun islemler ayniydi. Hatta onun sacini baya yaktilar mahvoldu.

0|0
    0|0
    • Ay sordum gecen kuafore 80 dedi gi sacimda küt

• Ombre yaptirmistim 1,5 yil onceki fiyat bu 😂 Hahah ama Şu an siyah. Herkes ombreli. Eger ombre yaptiricaksan bir kere daha dusun derim canim.

• Kiz İstanbul'da pahalidir tabi ben kucuk sehirde yasiyorum 80e en iyi ombreyi yaptirirsin:) ben sari yaptircam direk zaten sarida alt tarafla ust taraf farkli renk oldu

• Yerine göre değişir

0|0
    0|0
    • Yerine göre degisir balim zaten o yuzden sac kesim fiyatini verdim ortalama nasil olur saçı bu kadara kesiyosa diye

Yükleniyor...