Saçımı nasıl uzatırım?

Saçlarımı nasıl uzatırım evde yapılabilinir maskeler önerir misiniz?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Saç dökülmesi için şampuana doğum kontrol hapı atılmasıdır. Karıştırılan bu tablet şampuana yıkarken ondan kana geçer, kana geçen bu kadınlık hormonu saç dökülmesini durdurabilir, ancak erkekte çok az olan hormonlar ciddi yan etkilere sebep olabilirler. Çünkü vücuttaki dengeler bozulmuş olur.

0|0
    0|0
    • EİG için teşekkürler, umarım işine yaramış ve istediğin saçlara kavuşmuşsundur. Artık senin de ahenkle dans eden saçların olacak. 😉

En İyi Kız Görüşü

• Yabanci bloggerlarin cok kullandigi hatta yurtdisinda cok rovasta olan ama Turkiyede insanlarin cok tercih etmedigi bir yontem var. Benim uzamayan inatci saclarim bile uzadi. Tarifi yazayim istersen yaparsin. Buyuk boy Johnsons Baby bebek sampuani
    10 adet dogum kontrol hapi
    Jojoba yaginin ceyregi
    Bepanthene ampul 2 tane
    Bunlari sampuana karistir 3 gun beklet kullanmaya basla. Yanliz cok iyi bir dac kremi kullanmalisin cunku saclari cok sertlestiriyo. Ama saclarini kesin uzatir yani herkeste ayni etkiyi gosteren birsey bu. Ayrica saclarin cok canli duruyo ve parliyo. Ben kullaniyorum 2 yildir. Herkes soruyo saclarin nasl boyle parliyo diye.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçlarının boyu şu an ne kadar? Bende bu yaz kısacık erkek tipi kestim ağüsyosda bir yıl olacak ve Şu an önleri ne kadar kısa olsada arkası bağlanıyor. Sinam eki yaptım iki ay çok döküyodu bıraktım şu an kendi halinde hiç bişey yaptığım yokr💇💇💇💇💇

0|0
    0|0
  • Her gün yıka ayda bir kırıklarını al 2 aya uzar

0|0
    0|0
  • yılan yağı kullan

0|0
    0|0
Yükleniyor...