Yardım edin lütfen?

Yardım edin lütfen?
Arkadaşlar yüzüm için lazer epilasyona gidiyorum 20 günde gidiyorum bugün 1günüm gitmeme daha 8 gün var tamam az bir dökülmem oldu fakat yinede dökülmeyenler çok rahatsız ediyor sonuçta dışarı çıkıyorum kursa gidiyorum seans günüm gelmedende gitmek istemiyorum hani tam zamanında gitmek istiyorum ki fayda etsin diye sizce traş makinesinin fotoda gösterdiğim tarafıyla alsam seansıma dezavantajı olurmu kökten mi alıyor bu yoksa kısaltmamı yardım edin lütfen?

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer onla alırsan bundan sonra mac 3 turbo ve derbi traş jelini makyaj çantanda taşıman gerekecek :D :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla benim yuzumde cok tuy vardi. Lazere gittim oladar para odedim gecen sene. 10 seanstan fazla gittim. Gecmiyo arkadas. Zaten jiletle alinmasi gerekiyo ya da makinayla. Kendileri aliyodu yuzumu. Kesinlikle cogaltmadi jilet. Baktim olmuyo bende kendime lazer aleti aldm. Evde kendim yapiyorum 2 haftada bir . Tuyler baya baya inceldi. Cogu zaman cikmiyo hatta. Yani bu jilet olayi ciltten cilde degisiyo. Bence hic gitmw lazere kendi makinani al taksitle satan yerler var. Yazik verdigimiz paralara :( ve inan daha temiz hijyenik.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya kizim iple cimbizla al bu makina nedir allaniallani

0|0
    0|0
    • Canım o iki bahsettiğin cımbız ve ip kökten alıyor kökten alırsa lazere ne fayda eder

• Daha var gune dion ozmna kdr cikar buda cok cikarir

• Zarari olmaz lazer içe etki ediyor sonuçta

0|0
    0|0
  • ben ablamdıod lazer yapıyo aslında ama şu an konuşmuyorum kendisiyle sormak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...