Arkadaslar nolur yardim edin kendimden nefret ediyorum?

Kendimi cok ama cok cirkin hissediyorum ve artik yasamak istemiyorum. Boyum 1.66 kilom 65 selulitim inanilmaz cok var bacaklar kalcam dolu selulit. Ve killiyim ayaklarim buyuk 39 numara. Ve ismimde cirkin. Boyle guzel kizmi olur ya Allah askina. Kendimi igrenc hissediyorum ve boyle yasamak istemiyorum. Ve bunlarada cozum yok demi

0|0
1612

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo verebilirsin. Killarini alabilirsin. Ismini degistirebilirsin. Ayak numarani kucultemezsin sadece.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Selulitler için maskeler var evde kendin yapıp uygulayan bilirsin. Ayak normal ölmezsin korkma. Kilo da diyet yap verirsin. Kıllarını aldır ağda yapmak zor değil veya para biriktir lazer yaptir. Herşey için çözüm vardir. Sen sadece tembelsin. Şöyle böyle olsun istiyorsun ama hala yerinde oturuyorsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Manyakmısın sen benim eski kız arkdaşımın ayak numarasıyla benimki aynıydı 42 giyiyorduk :D bazen benim ayakkıbmı giyerdi :D

Diğerleri değiştirlebilir, sporla, lazer tedavisi gorerek

0|0
    0|0
  • bencede et nefret.

0|0
    0|0
  • herseyın bır cozumu vardır ok sıkma canını sen kendıne cırkın gelıyosun belkı ama senı begenen coktur ne bılıyosun bence böyle yapmaa ok

0|0
    0|0
  • Bisiklet sur. Kalca basen bacak sekile girer.

0|0
    0|0
  • Diyet ve egzersizle selülit ve kilodan kurtulursin kendine biraz bakım yaparsan 😊

0|0
    0|0
  • Kendi. Kendini bitirmek diye buna denir heralde

0|0
    0|0
  • Kendiniwk küçümseme.

0|0
    0|0
  • Biraz zayifla daha bir bakım goster kendine çirkin olabilirsin ama cekicide olabilirsin takma bence

0|0
    0|0
  • Resim yok mu

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye çalış bakımlı ol, hemen küsme hayata

0|0
    0|0
  • Önce kilo ver squat yap kıllarada lazere git ayakalrın o kadsr büyük değil ismide mahkemede halledersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Nereye yok ya ama sen de azcik kendine bak dmi. boyun iyi topuklu gyebilirsin zarif durur hem 190lik erkekler 160 begeniyo cevremdekiler oyle yani. Neyse sikilasman lazm. Aksamlari 6dan sonra bse yeme mesela su ic. acikinca hopla zpla mekik sinav yoga hareketleri ozellikle esneme yap.. Spor yapinca acligin geciyo. PILATESE BASLA. Sonra madem killisin kuafore gt temizlesinler boyle seyleri takma ya 18-24 diyo yasini buyuksun de aslinda takma yani daha onemli seyler var :D

0|0
    0|0
  • Allah im ya Rabbim.. bence senin tek eksigin en tepede.. selülit warsa her banyo yaptigin da keselen.. killiysan ayda yaptir.. kiloluysan 1 ay gunde 2 kere ac karnina alman cayi ic.. allahim yaa.. hic bir ugraş wermeden guzel olmayi mi bekliosun?

0|0
    0|0
  • Biraz kilo ver. Yediklerine dikkat et biraz spor yapıp vücudunu biraz şekle sok. Kılların için ağda yaptır. Ayakların 39 numara okadar büyük değil.

1|0
    0|0
  • sen Şu an çok büyük günaha giriyorsun farkında mısın? isyan edeceğine o olan kilonu selülitlerini gider mesela? spor yap kremler al? kılların için ağdaya başla olmadı lazere başla ayakların büyük olabilir o bedenine göre ve normal 42 numara ayağı olan kızlar var şükret.

0|0
    0|0
  • Spor yapmaya basla. Beslenmene dikkat et ve bol su ic. Kuafore gidip agda yaptir veya sarartabilirsin aslinda herseyin cozumu var nerdeyse usenme yeter

0|0
    0|0
  • E bakım yap?

0|0
    0|0
  • Tek çözüm spor yapmak.. Düzenli olarak 45 dk yürüyüşe çık. Ayrıca yağlı yemekleri azaltıp 3 öğününü tam ve seni doyuracak şekilde yersen acıkmadan kilo vermiş de olursun. Kılların için eğer durumun müsaitse lazer yaptırabilirsin. O da yoksa ağda artık, hepimizde fazla kılmvar :D :D Ayakların da büyük değil.14-15 yaşında olup ayakları 40 numara olan kişileri tanıyorum-kız olarak-. Kendinden nefret etmene gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Yav ben 1.53 üm takmıyorum. Kilona gelince hobidi gırtlak yiyip de oturursan tabikide kilo alırsın. Spor yap. Çirkin yoktur. Bakımsız ve tembel vardır.

0|0
    0|0
  • Bu kadar isyan edecegine spor yap kilo ver tuylerini aldir oturup aglamakla olmaz guzel kizlara bak her zaman bakimlidirlar oyle olmak istiyorsan sen de bir yerden baslamalisin oturdugu yerden kimse guzel olmuyor

0|0
    0|0
  • Elbet bir güzelliğin vardır üzülme canım :(

0|0
    0|0
  • görüyosun duyuyosun elin kolun var ne istiyon

0|0
    0|0
  • Aha tam benim kafadasın

0|0
    0|0
  • Kendinl sev kanks