Yırtık pantolonlar?

Yırtık pantolonların giyilmesi hakkında ne düşünüyosunuz? Annem falan bana hep üstüne para verseler giymem sana da almam diyo ha ben kendim alıp giysem çok büyük bir tepki göstermez o ayrı bir konu ama çok kötü duruyo ne öyle köpek saldırmış gibi ya da sanki çöpten alıp giymişsin gibi diyo. Sizin de düşüncelerinizi merak ettim, annem gibi düşünen var mı? Ya da yolda yırtık pantolonlu kız gördüğünüzde gayet normal olduğunu mu yoksa çok fazla göze battığını ve kötü durduğunu mu düşünürsünüz? Detaylı bir şekilde fikirlerinizi söyler misiniz?

0|1
914

En İyi Erkek Görüşü

• :D :D Onu almaya ne gerek var bir bir kot pantolon kendin yırt al sana yırtık pantolon arkadaşım öyle yaptı :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben begeniyorum ama bazı yırtıklar cidden komik oluyorlar.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Anne doğru söylüyor.
    Onunla aynı fikirdeyiz.
    Gerçi bizim yaşımızdaki bazı kazık gibi kadın ve erkekler de giyiyor ama...
    Hiç de hoş değiller...

1|0
    0|0
  • eskiden bizim zamanımız da o şekil oldumu insanlar utanırdı çekinirdi yama yaparlardı ama Şu an moda olmuş anlamışta değilim :/

1|0
    0|0
  • Bende giymem

1|0
    0|0
  • yakisana yakisiyo hani altina guzel bir superstar cektin mi manyak durur ha bende bayadir yirtik pantalon giymiyorum

1|0
    0|0
  • favorim

1|0
    0|0
  • Bence kucuk yirtiklar olursa guzel duruyor bir cekiciligi ouyor ama dizin tamami yirtik flean onlar cok asiri cok abarti ve itici geliyor

1|0
    0|0
  • Eskiden yırtılan pantolonlaramıza yama yapardı annelerimiz. Şimdi yırtık olmayan pantolon bulmak zor

1|0
    0|0
  • sevmem ben fakir giyğinde anormal bakıyorlar zanginler giydiğinde moda nefret ederim yani

1|0
    0|0
  • bence hiç güzel değil özelliklede biz erkekler için.

1|0
    0|0
  • annen haklı ve detayı annen söylemiş zaten

1|0
    0|0
  • bende aynen böyle düşünüyorum yırtık ne ya düzgünce giyinsin işte

1|0
    0|0
  • Erkekler bile giyiniyor artık erkekler için bile nasıl pantolanlar söz konusu ki ben de dar o tarz giyerim bacaklarım fena değil güzel gidiyor bacak bacak üstüne atınca vs iyi duruyor

1|0
    0|0
  • Köpek saldırmış gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne kadar yırtık olduğuna göre değişir, çok fazla yırtık olanlardan hoşlanmam ama üzerinde birkaç küçük yırtık varsa güzel duruyor.

1|0
    0|0
  • normal görüyorum bence normal bir moda akımı ama her yerede o pantolonla gidilmez

1|0
    0|0
  • Annen gibi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Seviyorum ve giyiyorum

1|0
    0|0
  • Seviyorum giyiyorum ben ama öyle saçma sapan modelleri giymiyorum

1|0
    0|0
  • Yakışana yakışıyor