Siyah elbiseye kombin?

Merhaba^^ şu elbisenin altına nasıl bir ayakkabı gider, siyah ince çorap ile? bir de ayaklarım taraklı olduğu için stiletto giyemiyorum* kısacası kombinde yardımcı olursanız sevinirim.Siyah elbiseye kombin?

0|0
86

En İyi Erkek Görüşü

• kundura giy

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çizme giyebilirsin ters köşe yapıp tenine iyice yapışan dizine kadar bir çizme çok hoş ve avangart olur :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Tamda stiletto diyecektim ki malesef giyemiyormuşsun 😕😕😕😕 zarif sade bir siyah topuklu gayet hoş olacaktir 😊

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Çok hoş bir kombin. Saçlarını da at kuyruğu yap. Mükemmel olursun ;)

0|0
    0|0
  • Stiletto giyemiyorsan yalın ayak gez.

0|0
    0|0
  • Bizimle digılsın canım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gerçekten mükemmel zevkli bir insansın. Böyle elbiseyi sçeen bir insan ne kaadr güzel, zarif bir insandır. Seninde öyle olduğunu düşünüyorum. öncelikle uzun olmayacak bir şekilde beyaz bir küpe takmalısın. Yuvarlak bir küpeki bu seni hoş kılacaktır, senin ne kadar ince ruhlu, güzel bir kadın olduğunu ortaya çıkaracaktır. Altına ise kesinlikle beyaz bir topuklu ayakkabı seçmelisin bak siyah-beyaz kombinlerini bilmiyor musun? en güzel 1. kombin siyah beyaz uyumudur, beyaz en güzel siyah ile gidiyor. Özellikle beyaz seçki küpende beyaz olunca çok uyumlu olur. Koluna ise beyaz bir veya altın rengi bir saat taktımmı işte bu! Bu tarz felan izlemişsen göreceksin, ne kadar uyumlu insanlar beğenilen insanlar var siyah-beyaz kombininde. Saçların ise kesinlikle açık olmasın. Ya at kuyruğu ya da topuz

0|0
    0|0
  • Elbise güzel değil tavsiye etmem çok kaba

0|1
    0|0
  • Stiletto 😄 yani başka pek düşünemiyorum 😄

0|0
    0|0
  • Bordo platforlu topuklu giyebilirsin

0|0
    0|0
  • Kısa bootie