Tenimin rengini nasıl aça bilirim?

Yani sormak istediğim şu ten rengimi sadece yüz ten rengimi Nasıl daha beyazlaştıra bilirim Bunun için doğal kremler mevcutmu?

0|0
64

En İyi Erkek Görüşü

• Azizim öncelikle

🚹 Portakal kabuklarını 4 gün kadar güneş altında bekleterek suyunu tamamen cekene kadar kurutun
    🚹 bir kasa yoğurtun içine 2 adet yumurta kırarak harmanlayın
    🚹 Ardından kurutuğunuz portakal kabuklarını zor haline getirerek Yoğurt ile yumurta karışımının içine boşlatın ve bir krem kıvamı alana denk harmanlayın
    🚹 Bu süper karışımı yüzünüze sürün ve 2 saat bekletin ardından hafif ılık suyla yıkayın Bu işlemi 1 yıl boyunca haftada 1 kere yaparsanız 1 yıl sonunda pürüzsüz vede beyaz bir ten rengine kavuşursunuz

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pirinç suyu ile yüzünü yıkayabilirsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Kola, fındık ezmesi, ananas ve yumurta akını karıştırıp yüzüne maske olarak günde 3 kez sür, farkı 1 hafta sonra göreceksin

0|0
    0|0
  • Tül beyazlatici kullan 😂

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum vallahi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cildinizin dengesini bozmayin. Sana zaten oldugundan daha beyaz bir ten yakismayacaktir. Yaratilisimizda bize en cok hangi ten sac goz yakisiyorsa o oluyor zaten. tabi kisisel zevkler farklidir ama cilt rengi degistirmek cok radikal bir degisiklik olur ve bu sana zarar verebilir

0|0
    0|0
  • Güneş koruyucu kremler sür ve güneşlenme. Rengin daha kararmaz. Pudrayla da açık tene sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • Domates suyu ve unu karıştırıp yapabilirsin biraz kaşınıyo ama tahriş etmemesi için ardından nemlendiri sür :)

0|0
    0|0
  • Pirinç unuyla sütü karıştırıp macun kıvamına getir. Haftada en az birkaç kez yüzüne uygula. Ben de yeni basladim çok etkili diyolar. Yıkadıktan hemen sonra bembeyaz oluyorum

0|0
    0|0
  • Açamazsın asds

0|0
    0|0
Yükleniyor...