Kızlar, iç çamaşırı seçimimde yardımcı olur musunuz?

Yarın bir konferansım var ben de bir organizatör olarak beyaz bir gömlek ve altıma da mini bir etek giyeceğim. Programımız çok yoğun olacak, bunun için içime gün boyu rahat edebileceğim bir iç çamaşırı giymek istiyorum, sizce ne giymeliyim? Ben şahsen tanga ya da jartiyer düşünüyorum, üstüme de göğüslerimi sıkmayacak beyaz dantel sütyen olabilir, sizce rahat olur mu?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• bence dantelli sütyen seçmemelisin. beyaz gömlekten net belli olur ve konferansta saygın olmazsın diye düşünüyorum. mümkün olduğu kadar belli olmayan bir sütyen seç, zaten beyaz gömlekle yeterince dikkat çekeceksin. etek mini ve darsa tanga ya da dikişsiz ince çamaşır giyebilirsin. jartiyer mi? saçmalama ne jartiyeri konferansta :)

0|0
    0|0
    • Bu güzel önerileriniz için çok teşekkür ediyorum :) eteğim dar olacak, dikişsiz bir çamaşır giyeceğim :)

• kolay gelsin :)

• Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne tangasi ya düz ten rengi çamaşır en iyisi bütün gün ordan oraya koşarken ay orama battı uf filan olman özgüvenini kötü etkiler bence jartiyer yerine de külotlu çorap ve beyaz gömleğe beyaz ya da ten dümdüz sutyen çünkü kesin görülecek kariyerin için bulundugun bir yerde seks objesi olarak gorulebilme olasılığı bile korkunç bence

0|0
    0|0
  • Çok rahat olur bence😊

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum biraz şüphelerim var açıkçası :)

• Rahat oluyor onlar hiç düşünme giy bence

0|0
    0|0
    • evet ama dantel belki kaşındırabilir

• Pavyon organizatorumusun hayirdir apla😕

0|0
    0|0
    • Ne alakası var tanga denilince hemen cinsellik mi çağrıştırıyorsun?

• Sadece fikir almak istiyorum sizlerden, insanların ne düşündüğü umrumda değil. Konferans yapacağım kitle gayet kültürlü ve seviyeli insanlar, hem okul orası, bir zahmet akıllarına öyle şeyler getirmesinler.

• Hıms tamam apla

• Dantelli olmaz. düzgün biseyler giy.

0|0
    0|0
  • Hiç rahat değil onlar konferansa oyle şeyler giyipde mi gidilir rahat etmen için dikişsiz çamaşırlar var ondan giy

0|0
    0|0
    • Dikişsiz rahat mı olur diyorsun?

• Tamamdır öyle yapacağım, teşekkür ederim :)

• :) bisey dgil

Yükleniyor...