Saçları gürleştiren ve sıklaştıran bir şampuan veya yöntem nedir?

Seyrek saçları nasıl gürleştirebiliriz veya canlandırabiliriz? deneyimli olan veya bir bilgisi olan yazabilir mi?

1|0
95

En İyi Erkek Görüşü

• Eczaneden Bepanthen ampul + Bemiks ampul + Evigen ampul al. Aktardan da kekik yağı + badem yağı + fındık yağı + çam terebentin yağı al. Bunların hepsini damlalığı olan özel bir ilaç şişesinde karıştır. Kullanmadan önce güzelce çalkala ve parmak uçlarınla saç diplerine güzelce yedirerek masaj uygula ve saç bonesi ile en az saçında 3 saat beklet. Sonra saçlarını iyice şampuanla ve durula. Bunu haftada bir kez düzenli olarak yap. İlk başlarda ellerine biraz fazlaca saç gelebilir ama ilerleyen zaman diliminde saçlarını mutlaka besleyip güçlendirecektir. Bu karışıma dilersen havanda ezip toz haline getirebileceğin 1 kutu doğum kontrol hapını da ilave edebilirsin.
    Bu yazdığım ampul formda olan ilaçlar içerisinden haftada 5 ampul Bepanthen'i kalçadan yaptırarak da saç gelişimini hızlandırabilirsin. Yan etkisi olmayan, bunun yanında cilt ve saç problemlerine, farenjite, ses kısıklığına çok iyi gelen bir ilaç. Acısı ve ağrısı olmuyor.
    Yukarıda yazdığım iki yöntemi de uyguluyorum;sonuç kendi adıma iyi!
    Son olarak bir süre saç düzleştirici, fön çekme vb işlemlerden uzak dur. Saçını çok sıcak su ile yıkama, kurulurken vs hırpalama.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben çam terebentin yağı kullandım, gürleştiğini farkettim. Onun dışında elseve'in arı ballı şampuanı var onu dene.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sac dokulmesi ve kuvvetlenmesi icin bioplas ya da minoxil gibi ozelliklr eczanelerde satilan sampuanlar var. ya da bir cilt doktiruna git o sana bir karisim onersin eczaci ona gore hazirlasin. arkadaşim 25 yasinda kel kalmisti minoxil kullanarak tekrar saclarina kavustu

1|0
    0|0
  • Şampuan dediğin alt tarafı sıvı sabun. Bir şampuandan bu kadar hikmet beklemek doğru mu acaba? :)

0|0
    0|0
  • Boll boll zeytin yiii

1|0
    0|0
  • Bimde satılan masaj sabunu var bana çok iyi geldi saçlarım harika ve dolgun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sarimsakli sampuan oneriyorlar

1|0
    0|0
  • Sampuanina doğal yağlardan dök içine hem pratik hemde işine yarar

1|0
    0|0
  • Badem yagi sur ikisinede iyi gelir

1|0
    0|0
  • sebamed süperdir

1|0
    0|0
  • sarimsak ozlu sampuan, cam terebandi vs

0|0
    0|0
  • hic bir sampuan guclendirmez. dogal yaglari kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • yoktur

0|0
    0|0
  • Argan oil marocco

0|0
    0|0
Yükleniyor...