Yağlı cilt için ne önerirsiniz?

Yüzüm çok yağlı. Sosyal hayatımı olumsuz yönde etkiliyor ve çok rahatsızlık veriyor.
Elimi yüzüme sürdüğümde elime yağ boşalıyor resmen.
Yağlı cilt için tavsiye edeceğiniz jel vs bir ürün var mı?

0|1
125

En İyi Kız Görüşü

• Nivea arındırıcı temizleme jeli-Okyanus yosunlu al

0|0
    0|0
    • Kullandim mi?

• Aksam 4gibi tekrar surmek istesem? Kullanimi nasil oluyor surmeden once ve sonra yuz yikaniyor mu?

• Sürmeden önce yüzün hafif ıslak olucak. Sürdükten sonra ılık suyla yüzünü yıkayacaksın. 4 gibi tekrar sürebilirsin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Garnier saf ve temiz ucu bir arada.

0|0
    0|0
  • Garnier 3 u bir arada yuz temizleme jeli sivilce vs iyi geliyor özellikle yağlıysa müthiş iyi gelir dene fiyatı 15-20 arası olması gerek 😄

0|0
    0|0
  • Cilt kurulamak için maskeler yap.

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bendede var Gliserinli sabun kullan ama marketten değilde bir eczaneden al zaten 8.5 -9 lira her gece yatmadan önce yıka ilk 1 hafta değişiklik göremezsin 1. Haftanın sonunda vücut alışıyor ve eskisi gibi yağlı olmuyo 4 haftadır düzenli olarak kullanıyorum neredeyse %95 gibi düzelme oldu geçmiş olsun sanada :)

0|0
    0|0
  • Her sabah ve her akşam yatmadan önce yüzünü ıslak mendille sil aynı sorun bendede var ıslak mendil kullanınca azaldı.

0|0
    0|0
  • Essence Pure Skin serisinin yüz yıkama jeli vardı bana iyi geliyodu kullanıyorum hala

0|0
    0|0
  • Beyaz sabunla yıka o kurutuyor hem doğal hem kolay

0|0
    0|0
  • jel ürün

0|0
    0|0
  • merhaba öncelikle yasınıza göre urun tavsiye etmek isterim ama genel olarak dogal içerikli urunler kullanmalısın mesala ben çay agacı özu içeren yıkama jeli ve toniğini gunde 2 kez kullanıyorum. ciltteki yagı alıyor ve matlastırıyor. ben çok memnunum

0|0
    0|0
  • canım sebamed sabunları bu konuda iyi. bir sürü ürünü var bu konuda ve güvenilir de. öyle her duyduğunu sürme cildine garnier felan hiç sürme. Dandik şeyler mahveder cildini.

0|0
    0|0
  • Garnier greyfurtlu yüz temiZlwme jeli iyiymiş diye duydum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kil içerikli sabun kullanmalısın nemlendirici kremi de çok az miktar sürmelisin

0|0
    0|0
  • Su su su

0|0
    0|0
  • Peeling maske

0|0
    0|0
  • yağlı ciltler için kil maskesi yanında yüz temizleyicisi tonik ve nemlendirici krem + beslenmene dikkat et yağlı ve şekerli yiyecekleri kararında tüket fazla değil..

0|0
    0|0
  • Bol bol iyi bir sabunla yok ka

0|0
    0|0
Yükleniyor...