Bu Taytı Neden Giyiyorsunu?

Bu Taytı Neden Beğeniyo Bu Bayanlar Bu Kadar Bütün Vicudunuz Meydana Çıkıo Kilodunuz Herşey (Zorunuza Gitmesin Bayanlar Dürüstçe Söylüyorum Çevremdeki Kızlarda Dağil Böyle Düşünüyor Sapıklık Değil K. bakmayın Açıklarmısınız Bana Bunu. Ve Ben Asla Yanımdaki bir Kıza Giydirmedim Giydirmemde Sevgilimde Giymeye Kalkmıştı Ağzına S.çtım Ağlıyarak Eve Gitti ve Taytını Kesti Sinirden 2 Hafta Sonra Bana Gelip Teşekkür Etti Kalbini Kırdıysam Özür Dilerim Diye..)

0|0
145

En İyi Kız Görüşü

• herkesin kendi beğeni, saygı duymak gerekir. ben tunik ile seviyorum çünkü rahat oluyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Seninle görüşme saflığı yapmış kıza üzüldüm muhtemelen yaşı küçük filan ya da karakteri tan oturmamış ben istediğim yerde tayt/dar pantolon giyiyorum çünkü güzel duruyor ve pratik geliyor çünkü ben etrafımdaki herkesçe kişiliğimle biliniyorum erkek kız (sevgilim dahil) kimse beni üstümdeki kıyafetten dolayı seks objesi olarak göremez.

0|0
    0|0
  • Hayatimda evden baksa bir yerde tayt gimedim gimemde

0|1
    0|0
  • Herkeste aynı durmuyor ama. Dediğin doğru bazı bayanlarda çok kötü duruyor. Ben de dün bir kadını gördüm açıkça söyleyeyim ön taraftan herşeyi belli oluyor. Hiç mi aynaya bakmadın. Bir de şu var üzerine uzun bie kıyafet giyip kalça kısımlarını kapatmaları gerek

0|1
    0|0
  • Vücutlarını sergilemek hoşlarına gidiyor.

0|1
    0|0
  • Size ne zararı var taytımızın? Taytta giyeriz minide kime ne?

#KapakyapanRus

0|0
    0|0
  • üstüne uzun tişört giyinmeli bence

0|0
    0|0
  • Çünkü güzel görünüyo ve rahat, her şeyle uyuyo.

0|0
    0|0
    • Giyiyor musun?

• İlerde karşıma çıkmaz, çıkamaz zaten. Nasıl çıkabilir ki? Ayrıca lafı ne yaparsam yapayım duyuyorum zaten, bişey değişmiyo yani. Hem insanlara göre kendi istediklerimden vazgeçmem. İstediklerini desinler. Umrumda değiller.

• Bencede herkes kendi etrafına baksın sonra başkasına yorum yapsınlar bende katılıorum ama bence giyerken biraz daha dikkatli olun ya da iz yapmayan kilotlar varmış onlardan kullanın iyi bişi bence teknolojinin son harikası 😁

• Ben üzerime uzun şeyler giyip giyiyorum

0|0
    0|0
  • Bence erkekleri tahrik etmek için giyenler de var. :D

0|0
    0|0
  • rahat olduğu için giyiyoruz

0|0
    0|0
  • hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • rahat oldugu için giyerler senin gözüne batmak için değil :D

0|0
    0|0
    • Sen giyiyormusun peki?

• İyi akşamlar yat uyu artık

• :) :) :)

• giymiyorum zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu adem kısmısının bir kısmısı totoları görünce, vuruyor taklanın dibine, basıyor yalakalığı''çoh gözelsiniz boğyen" diye, e bu zalvallı nisâ taifesinin bir kısmısı inanıp güzel durduğu zannı ile apartıyıda devdiği için bedeni küçülttükçe küçülüyor, cimri köylünün atına verdiği yem gibi, sonuç ortada bezlenmiş, iki yaşındaki çocuklar gibi dolanan 16 sından 40 ına ergenlik abuğunu yırtamamış nisa taifesi, hele birde üzerinde koyu çorap gibi duran hafif yon balığı etinde
    kız ceğizlerimiz yokuuu? Dahanda birşey demiyorum.

0|0
    0|0
  • scorp'a bak orda cevaplar çok verilmiş ama kızın birisi çok güzel cevap vermiş. :D siz g*tümüze bakın diye giyiyoruz demiş allaam ya :D

0|1
    0|0
    • Doğrudur Kardeşim Bakıncada Dünyanın En Namuslusu O Moduna Giriyo.. Ben Anlamıyorum Afedersin Ama Açık G. te Sinek Konarmış.. @streç

• sevgilim/eşim ya da bacım giymediği sürece çevremdeki insanların giyim tarzları beni ırgalamaz.

• O değil de birde kilolu kizlar giyiyor ya neyse daha fazla yazamicam 😢😢😢😢😢😢

0|1
    0|0
  • zar gibi tayti giyiyorlar afedersin a*cik belli oluyor ar damari catlayinca boyle oluyor isin kotu tarafi normal bie durum gibi goruluyor artik

0|1
    0|0
    • Erkek olduğum halde ben rahatsız oluyorum

• tayt vucudu ikinci bir deri gibi sardigi icin dis ortam icin uygun bir kiyafet degil.

Yükleniyor...