Hastanelerde göbek piercing 'i yapılıyor mu acaba?

Göbeğimi deldirmek istiyorum ama piercing stüdyosuna danıştığımda doktor geliyor, o deliyor dediler. Ben de onun yerine stüdyoda deldirmektense daha steril olur diye hastanede deldirmek istedim. Hastanelerde kulak delindiği gibi göbek de deliniyor mu, deliniyorsa hangi poliklinikde deliniyor ve öncesinde uyuşturuyorlar mı?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• yapan yerler var, uyuştururarda
    bu arada rica etsem bana eig verir misiniz kademe atlamama çok az var puan lazım da :) ayıp olmazsa :)

1|0
    0|0
    • 3 kişi olunca eig verebiliyorsun di mi :)

• 5 oldu :)

• Ben çok teşekkür ederim çok sağol adamsın ! :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yapılmıyo

1|0
    0|0
  • Eczanelerde de var.

1|0
    0|0
    • Eczaneler ortalama ne kadara deliyor peki?

• Yaptıracaksan youtubeda bir yığın vidyo var dükkan sahiplerinin koyduğu bulursun oralardan temiz bir yer. Sadece kullandığı aletleri hijyenize etmesini istesen gözünün önünde o bile yeter.

• Zaten ilk piercingim değil ama göbek burunla, kıkırdakla bir olmaz, daha dikkat gerektirir diye öyle düşündüm. Bir de doktor getirdikleri için çok fazla para istediler. Ondan önceliğim oydu, yine de teşekkürler

• bilmem.

0|0
    0|0
  • Devlet Hastanesi ne git kanks 😁

0|0
    0|0
  • Laan malmisin ya ne alaka hastanesde beyinsiz

0|0
    0|0
    • 1. si, düzgün konuş ve yiyorsa adınla gel. 2., deldireceğim yerde delen doktor ve hastanelerde kulak delinebildiğine göre belki göbek de delinebiliyodur diye düşündüm, ki gayet mantıklı

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum Tattocularda yaparlar ama

#YardımseverRus

0|0
    0|0
  • Ben şok

0|0
    0|0
Yükleniyor...