Saçlarım çok kötü hiç bir şekil almıyor kabarık biraz da kıvırcık ne yapmam lazım çok sinir oluyorum?

saçlarım çok kötü hiç bir şekil almıyor kabarık biraz da kıvırcık ne yapmam lazım çok sinir oluyorum?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• ben marketten ordan burdan alınan serumların eşylerin hiç bir soruna iyi geldiğini dusunmuyorum benim saçlarım çok yağlı belkide 30 farklı şampuan serum krem ıvır zıvır denedim nafile en son yumurta beyazı sürdüm saç diplerime ıyı geldi ben artık çözumu mutfakta arıyorum. Fön makınası şekillendirici kullanmadıgını düşünüyorum kullanıyorsanda hmen bırak. saçan esneklik kazandıran içinde B vitamini bulunan sebze meyvelerden ye. saçın katlıysa çok tülerebilir saçını katsız kestir banyodan çıktıktan sonra başındaki havluyu ileri geri yaparak suyunu emdirme bırak rahat kalsın saçına banyoodan sonra 1 2 damla bebe yağı surebilirsin. Bakımsız kalan her saç kabarır elektriklenir 3 yemek kaşığı bal 2 yemek kaşığı zeytin yağ ( orta uzunlukta - omzu biraz geçen saçlar için ) karıştır saçına sür diplerden 5 6 cm aşağıdan başla sürmeye üzerine çöp poşeti , streç film , bone tak 1 2 saat beklet hiç korkma zararı olmaz bitlenmezsin ılık su ile şampuansız duurula sonra şampuan kullanabilirsin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• benim saçlarımda bu gruptan. loreal elsev bakım serumu iyi oluyor. bir de düzleştirici gibi ürünleri sık kullanmamak daha iyi. ben bazen önlere uyguluyorum. fön makinesiyle hafif yatıştırmak yeterli olabiliyor. böylede gayet tatlı görünüyor bence :)

0|0
    0|0
  • sen şekil veremiyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...