Eşimi bu yaz tanga bikini için nasıl ikna edebilirim?

Esim çok güzel ama biraz kilolu.. Bazen aklına giriyor gibiyim. belki olur giyerim falan diye söylüyor. sonra utanirim ya ama bakmasınlar orama burama diyor. Soylemesi de benim çok hosuma gidiyor. Göğüsleri büyük biraz sana bunu alalım diyorum olmaz goguslerim siğmaz diyor. O zaman ne yapal dediğimde biraz büyüğünü alırız o halde diyor. Sana bakicaklar ama dediğimde göze gümrük yok ama diyor... Ama kilosunu bahane edip giymiyor. Ne yapayım çok istiyorum giymesini de... Sanki eşim de mi istiyor anlayadım? Ne yapmam lazım mutlaka o bikiniyi giymeli...

Güncellemeler:
Nasıl ikna edebilirim?

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Troll bir soru olmalı bu :) zayıflama yöntemlerini denesin, bir diyetisyene gidin. Soora gidin :) bir de neden olduğu bedenden daha küçük bir beden bikini giysin ki :) hele ki şstemiyorsa neden zorla giysin :) saçmalığın daniskası 😂

0|1
    0|0
    • Aslında hem istemiyor gibi ama ben biraz usteleyince göğüslerini ve poposunu bahane ediyor.. Birkaç model gösterdim hem utanirim diyor hem de bunu giysem goguslerim kapanmaz ki diyor. bende olsun diyorum o da o zaman utanirim ya kimse bakmasını istemem ki diyor.. Ama gerçekten kilolu göğüsleri 95

• O zaman ısrar etmeyin. İstemiyordur, sizin zorlamanız onu istiyor gibi gösterir, mecburi hisseder. Gereksiz bir konu.

• Ama gerçekten bazen giymek istiyor gibi zayıf olsam olurdu falan diyor. sen bu şekilde de baktirirsin giyersen diyorum bakalım falan diyor. isteği olmasa öyle demez ki

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• kardeşimsin

0|0
    0|0
    • Efendim?

• Esim gerçekten kilolu onun güveni yerine gelsin istiyorum. o da istiyor aslında giymek ama çok açık istemiyor. biraz açık olsun diyor. çok fazla da anlamiyor. çünkü daha önce hic bikini giymemiş genelde mayo giymiş. bende ona vücudunun güzel olduğunu söyledim o da aşırı olmayan tanga giymeyi kabul etti gibi. Şu an model gosteriyorum

• Şişman olabilir ama yinede çekicidir sonuçta İslamda şişman kadınların kapakmasına gerek yok denmemiştir. Bütün kadınlar tesettüre tabii ve eşler de pazarlayamaz karısını.

• Gercekmisn sen ya

0|0
    0|0
    • Evet aynen aramızda gecen konuşmaları aktardım

• Zayıflamak 1 günde olmaz ancak 3 ayda 12 -20 kilo arası fark eder. Fittnes antrenörüyüm. Düzenli beslenme ve sporla hayli yol kat eder hem özgüvenli olur hem de kendi bedeninde bikini giyer. Israr etmenizi uygun bulmadım açıkçası.

• @mrsblackmore ben biraz daha onun güzelliklerini kadınsı hallerini ortaya çıkaracak bikiniler giymesini istiyorum. yani ne tam olarak belli olsun ne tam belli olmasın.. Ama biraz da olsun baksınlar.. Esim bunu az da olsa istiyor

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...