Saçlarım çok kuru ve mat?

Saçlarıma hiç boya vb bir işlem yaptırmadim fakat çok kuru ve mat diğer insanların saçları yumuşacık benimki ise oyuncak bebek saçı gibi fakat çok gür ve uzun belime kadar geliyor sizce istediğim gibi olması için ne yapabilirim bildiğiniz bir tarif vb bir şey var mı?

0|0
41

En İyi Kız Görüşü

• saçının uzunluğuna göre miktarı arttır azalt benim verecegim bu miktarlar omuzu geçen orta saç için

2.5 3 yemek kaşığı bal , 2 kaşık zeytin yağı karıştır saçının 5 6 cm dibinden aşağıya sür
    1 yumurta içine evde olan bakım yağlarından ( badem yağı çam terebentin yağı argan yağı hangisi varsa ) 1 2 damla yoksa 1 damla kadar zeytin yağıda olur

bunları saç dibine sürme saç dibinden 3 5 cm aşağıya sür. sürdükten sonra saçını topuz yap üzerine bone çöp poseti geçirebilirsin 1 2 saat bekle korkma bit yapmaz sonuca inanmayacaksın

0|0
    0|0
    • Deniycem☺daha demin başka bir maske denedim bal süt ve zeytinyağlı inş ise yarar kurumasını bekliyorum bunuda mutlaka deniycem

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• argan yağı ve keratinli saç spreyleri çabuk yağlanıyo saçlar ama yumusaklığına değer

0|0
    0|0
  • Yumurta zeytin yağı bana çok etki etti

0|0
    0|0
  • Surekli argan yagi ve zeytinyag

0|0
    0|0
Yükleniyor...