Jilet ile kaş uzatılır mı?

Kaşlarını ince alıp uzatmaya çalışanlar vardır muhtemelen, peki herhangi bir bölgeye jilet vurulduğunda tüylerin çabuk uzandığı söyleniyor. Kaşlarımızı jiletleyip uzamasını beklrdikten sonra şekillendirebilir miyiz?

Güncellemeler:
Denemek istiyorum yardım edin lütfen.
Jiletten sonra şekillendireceğim dedim anlamayan erkekler yorum atmasın lütfen.

0|1
511

En İyi Erkek Görüşü

• evet özellikle iranlı kadınların kaşlarını böyle kalınlaştırdıklarını duymuştum...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Latude adinda bir kas cikaran yag var inanilmaz etkisini gorursun.. ben jiletle denemedim ama makinayla kasimin cikmasini istedigim yeri surekli temizliyordum 1 ay kadar ve bir anda kisaltmayi biraktigimda 1 hafta hepsi tamamen cikmisti ve duzgunce aldim kaslarimi on numara oldu..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Hanzo gibi olurlar ondan sonra

1|0
    0|0
  • mümkün ama uzmanı olanı bulmalısın

0|0
    0|0
  • Kaşa jilet vuran var mı daha neler öğrenicem çok garip

0|0
    0|0
  • Aptalca.

0|0
    0|0
  • Hayir uzamaz sertlesir kalinlasmaz daha sert yapar sadece

0|0
    0|0
  • dene bişey olmaz

0|0
    0|0
  • kaş ve kirpiklerin uzaması farklıdır jilet vurursanız işe yaramaz diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Sakin ole bisey yapma alır basını gider kıllar sonra cok pişman olursun bence

0|0
    0|0
  • jileti sakın vurma vurduğun anda önüne geçemezsin sürekli orman gibi büyür bak demedi deme

0|0
    0|0
  • İlginc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sakin!!! bazilari dedigi gibi yag bakimi => badem yagi dene çok iyi ya da vazelin

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey deneyecek kadar deli olma. Kaşlarım kalemle çizilmiş gibi inceydi ve şimdi fazlasıyla kalın. Jilet vurma besleyici kaş yağları var mecitefendinin onlar işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Yapma bence.

0|0
    0|0
  • Yapma bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...