Bir kızın silahı (gücü) neresindedir?

Fiziksel olarak cevaplayın. Bence bir kızın gücü saçlarıdır. Şöyle bir savursa dalgali dalgali Veya tel tel savrulan düz saçlar Ya da sıradışı olan kıvırcik saçlarını Sizce bir kızın silahı neresindedir?

Güncellemeler:
Nedenini de yazın litfen

0|0
2357

En İyi Erkek Görüşü

• 2 Rahibe yolda giderken peşlerine bir sapık takılmış. Bunlar hızlandıkça sapıkta hızlanmış bir süre böyle devam ettikten sonra karar vermişler; iki farklı yöne ayrılıp, karalaştırılan noktasında buluşmaya ve en azından birimiz kurtulsun diye, ve ayrılmışlar. Sapıktan kurtulan ve buluşma noktasına ilk giden merakla beklemeye başlamış. kısa bir süre sonra arkadaşı da gelmiş ve sormuş; "nasıl kurtuldun" diye arkadaşı da anlatmış "sen ayrıldıktan sonra ben hızlandım, o da hızlandı, ben hızlandım, o da hızlandı, sonra ondan kurtulamayacağımı anladım. Bende eteğimi kaldırdım, Oda eteğimi kaldırdığım için pantolonunu indirdi." arkadaşı; merakla sormuş "eğeee sonra ne oldu" arkadaşı ne olacak eteği yukarıda olan mı daha hızlı koşar pantolonu aşağıda olan mı hızlı koşar

2|0
    0|0
    • Bu hikayeden çıkardığıma göre asıl silah akıl

• bu hikayeden anlaşılan kadınlar düşmanını kendi silahlarıyla vuruyor sağ gösteri sol vuruyorlar :)

En İyi Kız Görüşü

• Akliyla yönlendirdigi iki bacak arasidir..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 56

• Popo gogus hic baska bisey de aramaya gerek yok. Bunlar dururken hic bir erkek vay saclarini nas savursu diye bakmaz. Kendimizi kandirmayalim

0|0
    0|0
  • Bak bak laflara bak. Niye kapanmıyorsun diye sorsan: ''saçtan tahrik mi olunur abi yeaaa'' der. Güç işine gelince, saçlarını savurmaya bayılıyor. La havle. Tut kafasını vur duvarlara.

1|3
    0|0
    • Gel vur

• Saçtan tahrik olunmadığını ben mi söyledim git söyleyenlere yap atarı

Hem sorumun cevabi bu değil git başka yerlerde savun kendini

• tespit süper ya

• Bana göre fiziksel olarak kesinlikle gözleri sonrada saçları böyle siyah siyah boncuk, bir göz olsa fena mı olur :) ama bu soruya bir cok erkek gögüsleri falan der eminim.

0|0
    0|0
  • erkeğin sadece kaba kuvveti vardır...
    ama kadın, dekolteyle aptallastirir
    gözyaşıyla pişman ettirir
    çeneyle ise intihar sebebi olabilir 😄

1|0
    0|0
  • dünya kadar malın olacağına fındık kadar... olsun şeklindeki atasözünden yola çıkaraktan silahın nerde olduğu malumdur..

0|0
    0|0
  • Memesi vajinasi kalcasi

0|0
    0|0
  • Yoktur.

0|0
    0|0
  • 1. Zeka
    2. Kalçalar
    3. Göğüsler (2,3 Kişiye göre değişiklik gösterebilir)
    4. Gözler
    5. Saçlar

Zeka yoksa bu sahip olunanların hepsi heba olur gider.
    Sıralamanın tam tersini isteyenler sadece aç kurtlardır.

0|0
    0|0
  • göğüs dekoltesi bence.. öne doğru eğildiğinde, yaka içinde sallanan bıngıl bıngıl memeler , en kuvvetli silahtır bence :) yakar adamı, delip geçer :)

0|0
    0|0
  • füzeleridir bence ikili savunma mekanizmaları gelişmiş tam donanımlı ise bence hedefi 12 den vurabilir

0|0
    0|0
  • göğüsleri, füze gibi olanlar zaten malum en güçlü silah işte füze :)

0|0
    0|0
  • seray severin "banyo" adlı filmini izledikten sonra kadınların gayet memelerle adam boğabileceğini düşünüyorum. Evet kadınların silahı memelerdir.

0|0
    0|0
  • ne lan bu heracles mi gücünü saçlarını alsın, bilektedir güçleri bazıları beni bilek güreşinde yenip erkekliğimden utandırdı

0|0
    0|0
  • Memeleridir füzeler hedefe kitlenmeli.

0|0
    0|0
  • Rokettenmi veya füzedenmi bahsediyoruz.
    Silahtan kastın hangi silah

0|0
    0|0
  • bence gözler

0|0
    0|0
  • En guclu silahi gplozleridir

0|0
    0|0
  • beynindeee

0|0
    0|0
  • Timsah gözyaşları :)

0|0
    0|0
  • Trip...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 22

• Benim silahım gülüşüm sanırım herkes vuruluyormus ajjssj

1|0
    0|0
  • bakışları

0|0
    0|0
  • Gözleri ve dudaklarì

0|1
    0|0
  • Zekasıdır saçma sapan kadınları dış görünüşle sınırlandırıp durmayın kafamı attırmayın

0|0
    0|0
  • Elleri

0|0
    0|0
  • Bence kesinlikle gözleridir. Gözleriyle, bakışıyla bir insanı göklere de çıkarabilir yeri dibine de sokabilir. En azından benim için öyle. Bir insanın gözlerime bakması ne düşündüğümü anlamasına yetiyor.

0|0
    0|0
    • ne dusundugunu bılmesı bence senın ıcın dezavantaj

• Değil. Kendimi öyle kolay kolay ifade edemem ben. Kızdığımı, kırıldığımı, mutluluğumu söyleyemem. Ben ona gülümserken o gözlerimden sinirimi okuyup ona göre yaklaşabiliyor.

• Cenesinde :D

0|1
    0|0
  • Bakışları ve sözleri bence

0|0
    0|0
  • Bence işvesi cilvesindedir...

0|1
    0|0
  • Bence gözleri ve dudakları 😂

0|0
    0|0