Kızlar, yesil gözlere nasil makyaj yapilsa daha güzel görünür?

selam
sorum cok basit göz rengim yesil tenim kumral.

nasil makyaj yapsam gözlerimi daha cekici ve daha rengini önplana cIkartir?
bazen hem üstüne hemde altina eyeliner sürüyom ve sürme iste. cogu zaman sade altina sürüyom sürme.
cünkü pek öyle sürüp sürüstürmeyi sevmiyom yani mümkünse sade bir makyaj yapmaya calisiyom. sade gözlerimi boyuyorum zaten.
nasil yapsam?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Asiri abarti makyaj zaten pek hos durmaz gunluk olarak. Golgeli makayaji da denemeni tavsiye ederim benim en cok tercihlerim arasinda pek bisey surmeyi sevmem ama goz kalemiyle kucuk, goz ucuna kuyruk cizerim sonra parmak uclarimla uzerinden gecis yaparim dumanli gorunur ve dogal durur. baska da bisey surmem. Denemeni tavsiye ederim. Kalem olarak "Ada"yı öneririm. Eyeliner olaraksa "Floormar" ve "Avon" mukemmel. Mat daha iyi gider sana👍 kaşlarini da hafifce saclarina uygun, kaş kalemiyle doldurursa. Cok guzel bir goruntu olusur bence :)

1|0
    0|0
    • cok tsk mutlaka denicem ama ada mi kalemin ismi yani sürme degil mi o?
      kusra bakma yurtdisindan oldugum icin soruyorum :)

• hmm iyimis :) komsu ülke :)
      evet öyle yapiyorum zaten dikkatliyim :)
      tamam coook sagol mutlaka dumanli göz makyajini denicem becerebilirsem :)

• Becerirsin cok kolay youtuberlardan da onerebilirim :) rica ederim ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Göz altına koyu renkler kullanma. Üstüne kullanarsan fazla yoğun kullanma. Çok koyu renkler kullanma. Yeşil mavi sarı kırmızı renkler senin göz rengine yakışır ama çok demoda oldu artık. Nude - toprak tonları kullan
    Göz altına açık renkte hafif far kullan yoksa gözlerin küçük görünür. Eğer sevmiyorsan göz altında açık renk biraz koyu renkler kullanıp göz altına hafif gölgelendir. Ama sürme gibi değil

1|0
    0|0
  • Altina surme , altina pastelin goz pinari kalemi var ten rengi ondan sur alt krpiklere rimel sur ust kirpiklere rimeli, kirpiklerin gozun bitisine dogru yatkin olcak sekilde sur eyeliner ucunu uzat ama bu surup surusturmek oldu. acik renk ten rengi bir farla rimel sursen de guzel olur ah keske yesil gozlerim olsaydi ama sade eyelinerle de rimel de olanilir ama asla altina siyah kalem cekme. prof olarak surulunce cok guzel olabiliyo ama sade siyah kalemi ben begenmiyorum bde sana yesil gozlere smokie eye makyaji cok ii olur onu da basitce simli bir siyah goz kalemi alip inceden kalinlastrarak sur up dagitma fircasyla dagitarak yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Benim gözlerim ela/yeşil gibi bana yeşil kalemi çok yakıştırıyorlar. Ben ise genelde yeşil, lacivert kalem ya da eyeliner sürüyorum.

0|0
    0|0
  • kahve tonlarını tercih et ben öyle yapıyorum daha hoş duruyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...