Sizce bir erkek makyaj yaparmı?

yabancı erkekler makyaj yapıyormuş ve bu yüzden yakışıklı görünüyorlarmış sizce normalmi bunlar

bu yapmış ve büyük değişim olmuşmu sizce

0|0
165

En İyi Kız Görüşü

• Yakisikli erkeklerden haz etmem 😂 yani makyaj belli oluyor zaten direkt kizda veya erkekde. Erkek dedigin dogal olacak
    Kiz da en fazla eyeliner surecek. Ne bu ya boya badana gibi.. videoyu izlemedim bile.

0|0
    0|0
    • değişim var mı yok mu ruj hariç herşey ile değişmemişmi

• baby face yani :D

• Yok, hayir. Babyface yuzunde tuy cikan tatli suratli masum bakan minik agizli erkeklerdir. Boyle kiza benzemeye calisan degil 😃😂

En İyi Erkek Görüşü

• Kıldı tüydü orman kaçkını gibi olmamak ve temizliğini yapan biri için bunlardan artı Kadın gibi süslenmek, benim Erkeklik Kitabımda yok..

Derin çatlar krem sürersin, traşından sonra nemlendirici vs sürersin vs bu sağlıkla alakalı. Abartıp değil makyaj, küpe takmak ya da at kuyruğu saç uzatmak ta kitabımda yok..

Erkek adam, erkek adam gibi olmalı. Biz babadan böyle gördük, dileyen beğensin..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• Lan tövbe ya
    sonra zeki müren gibi gezcek hepsi ortada
    delikanlılığınızla koyun farkınızı makyajla değil :(

0|0
    0|0
  • Hayır yapmaz. Güneş koruyucu krem kullanabilir.

0|0
    0|0
  • Konuşmasında hareketlerinde biraz var bayan havası.. Erkeğin makyajı da susu de aksesuarida sakal bıyık ve saç diyoruz senelerdir neden bu kadına benzeme çabası ya

0|0
    0|0
  • Makyaj dedin mi kızlar yapar pembeyi kızlar giyer etek, elbise kızlar için bu ne ya isteyen istediğini yapar erkek adam yapmaz mantığıyla düşünüyorsunuz ama erkekler için yapılan parfümleri, ayakkabıları, saç şekillerini kullanıp biri size erkek gibi olmuşsun diyince kızıyorsunuz ne alaka böyle şeylerin cinsiyeti mi olur diyorsunuz ama aynı şeyi bir erkek yapınca ERKEK ADAM YAPMAZ

0|0
    0|0
  • Erkek adam makyaj yapmaz, bence.

0|0
    0|0
  • Yanımda bebeksi biyüz😂 hiç istemem..

0|0
    0|0
  • Evet erkek mis kız olmus

0|0
    0|0
    • ne konuda yani ruj sürdüğü içinmi kız gibi olmuş yoksa komplemi

• Komple yaaaa erkek adam makyaj yaparmi

• Eşcinsel sanırım

0|0
    0|0
    • ruj hariç yapsalar değişim olur ama

• Her erkeği bir tutmayın diyenler sizsizin ve her yabancı erkekte suratına makyaj yapmıyor.

0|0
    0|0
  • Sadece cilt kusurlarini bazi ozel gunlerde kapatabilirler ben karsi degilim...

0|0
    0|0
    • peki ruj hariç rimel hariç gerisini yaparlarsa nasıl olur yabancı erkekler yapıyor

• teşekkürler peki neler almam gerek söylermisin videoda neler kullanmış ruj hariç

• Yukarida yazdim iki kez..

• Güney koreli erkekler kızlardan daha çok yapıyor :S

0|0
    0|0
  • Erkek makyaj mı yaparmış oldu bide oje sürsün bişeyden de eksik kalın

0|0
    0|0
    • yabancı erkekler yapıyormış

• Değil

0|0
    0|0
  • Dogrudur bazıları icin ama adamlarn normal hallerride dehşet

0|0
    0|0
  • saçma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ruj falan dan sa kasıt olmaz o iş sakat vardır ondan bir tuhaflık 😂
    Ama fondöten allık falan olabilir cilt hastalıktan solgun durduğunda falan lösemi ve hepatit c hastalarına yapıyorlar moralleri yerine moral olsun diye

0|0
    0|0
  • Değişim büyük ama erkek dediğin haşim sert olmalı çoğu bayanın buna destek etmeyeceğine de eminim, kısacası yapılmasın.

0|0
    0|0
  • bunun ağzına ıslak kürekle vurmak istiyorum :D

0|0
    0|0
  • Erkeğin makyajı sakaldır

0|0
    0|0
Yükleniyor...