Kikirdagi delik olan arkadaslar?

Arkadaslar simdi ben kikirdagimi deldirdim 5 gun falan oldu oyle ilk 2 gun harici agri sizi sisme vs olmadi ablam deldirmisti 1 sene orasi agridi zaman zmaan ustune yatamadi bende deldirdim 4. Gun ustunede yattim agrimadi cok sukur neyse anlatmak istedigim agrisiz bir delik oldu ben simdi bu kupeyi cikartmak zorundayim deldirdigim yerde ole dediler 4-5 gun sonra cikart gumus tak falan dediler cikarticam ama ben halka piercing istiyorum zaten bundan dolayi deldirdim oncelikle kolaylika piercing takabilirmiyim acirmi tabancayla deldirdim ben kikirdagimi

nasil takabilirim birde herhangi halka piercing uyarmi boyutunu nasil almaliyim piercing fiyati nedir falan filan

simdiden cevaplar icin tesekkur ederim :)

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Ağrı olmaması gerekirdi doktora görün bence. Piercin gfiyatlarını bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhabalar :) Ilk olarak geçmiş olsun bende deldirmistim ilk çıkarırken acı gerçekten oluyor sızı seklinde ondan dolayi ben sudokrem sürerek çıkarmıştim halka piercing tabi ki sorun yaratmaz uyar :) Çok büyük alma gercekten cok abartı ve kötü duruyor orta boyut uygundur fiyatlar her yerde değişir genelleme olarak 10 lira civarı diyebiliriz :) Yardimci olmusumdur insallah :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...