Herkese +1 vericem. Yurtdışından internetten alışveriş yapmak istiyorum yardım?

Arkadaşlar bir tane kozmatik ürünü alıcam türkiyede yok ve internette araştırdım. Amazon. com dan sipariş verilme yeri vardı doldurdum ama güvenemedim danışıp yapmak istiyorum. Alıcağım şeyin fiyatı 40$ . Fiyatı daha artarmı nasıl olur hiç bir fikrim yok bilenler yardım lütfen?

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• aliexpress ben ordan almıştım çok ta memnun kaldım.. gerçi biraz uzun sürüyor gelmesi 1,5 ay felan hem ucuz da

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim internetteki yazan fiyata geliyo dimi canım sadece kargo ücreti alıyolar bide okadar dimi

• Açık adres 1 ve açık adres 2 var nasıl doldurmalıyım

• 2sinide farklı adresmi yazmam gerek mesela birine ev adresi birine iş adresi böylemi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• +1 var dediler geldik

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Urun ne?

1|0
    0|0
    • Bitane ruj siparişiydi

• Amazon dan hic alisveris yapmadim. Ebay falan kullaniyorum ama. Fiyat artarmi derken kargo falanmi soruyorsun? Egsr oyle birsey soruyorsan kargo ucretlimi degilmi yazar orda.

• Teşekkürler

• arkadaşlarım yurtdışından aliexpress kullanıyor, öneriyorlar..

1|0
    0|0
  • Herkes bu soruya gelmicegine gore herkese +1 veremezsin, insanlari kandirma 😁😁😒😒

1|0
    0|0
  • amerikadan iste die bir site vr googleda bulablrsn komisyon alıyolarmı bilmiyorum güvenilir oldugunu biliyorum youtubeda sebibebi ordan alsveris yapıo

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım takıldığım bir yer olursa tekrar yazarım çok sağol 🤗

• Ben amazondan alis veris yapiyorum burda bir problrm yasamadim iade problemim olmadi cok meshur bir alis veris sitesi burda cok yaygin

1|0
    0|0
  • Pek sorun olacagini dusunmuyorum

1|0
    0|0
  • aliexpress den bak canım cok uygun ve kalıtelı.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım sağol :)

Yükleniyor...