Erkeğin kaş alması?

Bir erkeğin kaş almasını bakım olarak mı görürsünüz kendine bakma anlamındamı yoksa dönme olduğundan mı?

0|0
223

En İyi Kız Görüşü

• Kalınsa ve beğenilmeyen bir görüntü oluşturuyorsa normal karşılarım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Usta şimdi kimse adamlık muhabbetine girmesin ellerinde herkesin tespih var ama çoğu adam değil. Erkek adamda kendine bakabilir ne yani biz erkeğiz diye ağlayamayacak mıyız?

1|1
    0|0
    • Anlının ortasından öpüyorum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Ya şimdi bir düzgün almak var, bir de kavisli almak var. Düzgün alsın şekil vermeden

2|1
    0|0
  • Çok belirgin olmayacak kimisi şekil veriyor

1|1
    0|0
  • Ya biraz fazladır hafiften alır anlarım da kadın gibi kasını aldıran erkeklere iyi gözle bakmıyorum açıkçası

0|1
    0|0
  • Almasa iyi ama yüzünde çok itici duruyorsa fazlaya kaçmadan yaparsa bir şey demem, düşünmem de.

1|1
    0|0
  • Biri mudahale etsin ya.. iyice yumuşadilar.. bide şu dar pantolona çare! !

0|1
    0|0
  • Bakım tabi ki. Erkekte kız kadar bakımlı olmalı. Ama bazı cahiller bunu *bne olarak görüyor komik :D

0|1
    0|0
  • Bakım tabi

0|1
    0|0
  • bir gun erkek kardesimin kasini aldim. Annemle enistem. Oglum sende bugun bir gzllik var diyip duruyorlar. Naptin diorlar. guluyoruz. sonunda soledik. Enistem bir kizdi. E hani gzl olmustu? :D

0|1
    0|0
  • Ne olursa olsun marti bile olsa almamasi lazm

0|1
    0|0
  • bakım

0|1
    0|0
  • Yobaz insan dönme der olgun insan doğal karşılar sonuçta insan nasıl mutlu oluyorsa o şekle bürünüyor

0|1
    0|0
  • Bakımdır abi, bende kardeşimin alıyorum daha temiz görünüme sahip oluyorsunuz.

0|1
    0|0
  • yoo alabılır

0|1
    0|0
  • Çok varsa almalı ama şekil vermesi acayip itici geliyor bana şekilsiz ve doğal olmali bence

0|1
    0|0
  • Sadece ortasını alırsa sorun yok. Etrafta martı gibi gezemez sonuçta. Ama kendi asıl kas şekline dokunmamali

0|1
    0|0
  • Ikisi de değil direk kro keko dur gozumde

0|1
    0|0
  • Dönmelikle alakası yok da, eğer çok kötü durmuyorsa aldırması hoş değil.

0|0
    0|0
  • Dönme

0|0
    0|0
  • çok sorunlu değilse almamalı.

0|1
    0|0
  • Erkeklerin kaş alması değilde gözlerine sürme çekmesini çok çekici buluyorum :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne alaka dönme. Bunu sizler ve ya sizin gibi bagnel düşüncedekiler seçemez. Kaslarımın arasını alıyorum. Ayda bir tek tük çıkıyor zaten. Bununla adamlık gitmez dostum

0|1
    0|0
  • Aga düzeltir ortasını alır eyvallah da kız yapanlar var onlar hoş durmuyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...